Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
Да не знае некој со колку се поминува е-бизнис??
И дали може да се оди на втор ако се падни на првиот колоквиум кај професорот Сашо Јосимовски иначе кај ассистент Мијалче... ?? :vozbud:
ако имаш 7 поени или повише можеш да идеш на вториот колоквиум. рече границата не ја спуштал така да ако имаш 6 не оди да го молиш за џабе :D.
иначе ова со 7 поени е граница колку да се иде на втор а не за положен колоквиум со ова ти дава право на 2 колоквиум да надокнадиш поени.

ако има некој што идел на приватни часево кај професор по Математика и Статистика и е задоволен нека ми дае број.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
aj nekoj ako saka da mi gi prati prezentaciite za trg.pravo za vtor :))neka mi pise pp za mail fala:pipi::smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
aj nekoj ako saka da mi gi prati prezentaciite za trg.pravo za vtor :))neka mi pise pp za mail fala:pipi::smir:
јас ги имам сите 14 презентации, но сеуште не знам кои се за втор колоквиум, кога ќе дознаам ќе ти ги пратам, потсети ме во вторник-среда, ваљда ќе знам до тогаш:)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колешке стави ги негде на нет да ги симнеме, па ќе се договориме после што како за 2 колоквиум :pos2: :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Aj nekoj od postarive kolegi neka mi pomogne za Internet Marketing!
Ima mnogu materijal, a ne znam sto kako da ucam?
 
Член од
6 март 2010
Мислења
30
Поени од реакции
0
Kolegi ima nekoj so znae do kaj sme ekonomika so predavanja ? (vtora grupa) tnx
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Сите што ги бараат презентациите Трговско може да си отидат на Zephyr, и ќе си се зачленат на курсот од лани т.е. 2008-09, и ги имате таму сите презентации:smir:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
А да кажеше некој од колку саат се утре вежбите по статистика кај Драган ? :pipi:
Јас бев у четвртокот, кажа он, ама забораив :icon_lol:
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
Сите што ги бараат презентациите Трговско може да си отидат на Zephyr, и ќе си се зачленат на курсот од лани т.е. 2008-09, и ги имате таму сите презентации:smir:
Site sto gi barate pregentaciite trgovsko odete vo libro gi ima za vtor kolokvium 40den se!!!!!
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Колеги знаете дали постои можност да се полагаат предмети и од други смерови и како е процедурата ?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Колеги знаете дали постои можност да се полагаат предмети и од други смерови и како е процедурата ?
Ако имаш голема желба полагај ги... онака за рекреација :)
Мислам дека не може такво нешто, мислам ти можеш да си ги полагаш, ама нема да ти ги важат, не можеш да ги пријавиш тие предмети...
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
mozes dva predmeta od bilo koj smer da si odberes kako izborni vo edna godina. imas lista od site 105 predmeti :)
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
luge ke moze da mi kazete koga ima Taki Fiti predavanja ovaa nedela od vtornik do petok nekoj termin ? vo koja predavalna?
:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom