Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Хаха абе се зезаше, нема шанси некој да пишува 100пати, oд денес нема да зборувам на вежби или како беше :vozbud:

А тгровско право ги нема презентациите што ни се за 2колоквиум на zephyr.
Некој што беше на предавање трговско право да не знае нешто што има речено професорот дали ќе ги стават кога, такви работи?
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
А што се случуваше на вежби статистика ? Гледам коментирате нешто Драган кажал...
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
А што се случуваше на вежби статистика ? Гледам коментирате нешто Драган кажал...
mng bevme(400dusi) i bese galama i Dragan rece deka vezbite ke gi drzi samo na onie koi spored raspored imaat togas vezbi...a dokolku nekoj od drugite saka da prisustvuva treba 100pati da napise deka nema da zboruva(sega ne pametam sto tocno) ali ne veruvam deka nekoj ke e do tolku pa i ke napise:smir:taka da se gledame u cetvr bez recenicite:smir::smir::smir:

lugje aj ve molam prasanjata smetkovodstvo na troshanski@yahoo.com da mi gi pratite gledam na site se prateni koj pobarale pa koj gi ima ve molam pratete gi
koleske ke se potrudam da gi najdam ako ne gi imam izbrisano, ako ne ke ti prati nekoj dr sto gi ima, biva?:smir:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Не 100 пати 1000 пати треба да пишуваат дека нема да зборуваат тие што прават галама на вежби хехехехехе :pos2:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
lugje aj ve molam prasanjata smetkovodstvo na troshanski@yahoo.com da mi gi pratite gledam na site se prateni koj pobarale pa koj gi ima ve molam pratete gi
За кое сметководство бараш прашања??? Ако е за основи на сметководство ги имам јас, ако ти е за друго немам...
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
za osnovi na smetkovodstvo baram prati beneamata sto imas :smir:

Finansiski menadzment sto se paga na ispit od kaj Arsov ,kako ste pominale so nego ?? Aj kazete nekoe iskustvco:duel:
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Forza JuVenTuS

za osnovi na smetkovodstvo baram prati beneamata sto imas :smir:

Finansiski menadzment sto se paga na ispit od kaj Arsov ,kako ste pominale so nego ?? Aj kazete nekoe iskustvco:duel:
Фин.менаџмент не е толку лесен, треба да се учи теоријата затоашто професорот дава логични прашања, и секако задачите од овие страни- 99,106,109,111,116,117,118,202,203,205,209,212,342, и сите ПОКЗАТЕЛИ :smir:
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
fala juve!!! ima li nekoi korisni materijali koi mozat da se najdat na internet?
 

Advokatce

откачено
Член од
2 ноември 2009
Мислења
209
Поени од реакции
27
Да не знае некој со колку се поминува е-бизнис??
И дали може да се оди на втор ако се падни на првиот колоквиум кај професорот Сашо Јосимовски иначе кај ассистент Мијалче... ?? :vozbud:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Знае ли некој кои презентации треба да се учат за вториот колоквиум трговско право?? Според мојава логика, гледам дека има 6 презентации за трговски договори (а после остануваат уште 4 презентации за трет колоквиум) и мислам дека треба тие 6.
Знае некој точно или професорот уште не кажал?
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
kaj ima prezentacii za vtoriot i tretiot kolokvium po trgovsko??
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Forza JuVenTuS

fala juve!!! ima li nekoi korisni materijali koi mozat da se najdat na internet?
На интернет нема ништо, само на "црниот пазар" може да се најде нешто, јас лично немам такви материјали ако ми паднаат на рака ке ти пратам ....позз:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom