Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Koга држи асистентката Маца вежби статистика?
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
да не знае некој кога се полага англиски 2?
Англиски 2 ќе се полага во колоквиумската недела кога ќе бидат вторите колоквиуми по останатите предмети или на некое од последните две предавања пред колоквиумската недела. Треба само да се договориме дали ќе биде среда или петок во термините кога имаме предавања, зашто само тогаш била слободна, друг ден неможела.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Рече дека за овој колоквиум сме имале 90тина страни(ваљда мислеше на книгата, иако не знам дали некој учи од таму), ама не кажа кои презентации треба, 6 презентации се за договори, така да...
po koj predmet e ova? aj kazete deneska do kade predade po ekonomika fala
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Zdravo kolegi,sto se pisuva vo modul na prijavata za ispit?
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
по што тие презентации, по економика ли ???:pipi:
P.S. Да не знае некој кај се наога канцеларијата на асистентката по трговско ?:)
po koj predmet e ova? aj kazete deneska do kade predade po ekonomika fala
по трговско право имаме презентации само ко што знам јас, збачи зборам за трговско - не знам колку презентации ќе треба да се научат, а рече дека ќе имаме за овој колоквиум 90тина страници од книгата, ако воопшто некој учи од неа
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
so se desi so aprilska dopolnitelna sesija definitivno nemoze da polagaat tie so poveke od eden ostanat predmet???????????
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
so se desi so aprilska dopolnitelna sesija definitivno nemoze da polagaat tie so poveke od eden ostanat predmet???????????
Априлска сесија не можат да полагаат тие кои пишале квадрат уште во септември... Оние кои условно се запишале во септември и не положиле некој од останатите два предмети имаат право да полагаат во оваа сесија.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
по што тие презентации, по економика ли ???:pipi:
P.S. Да не знае некој кај се наога канцеларијата на асистентката по трговско ?:)
знаеме :) скалите накај амф3 и 4 факаш десно па пак десно и одма лево во тоа дупката и поздрави ја од мене :)
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
знаеме :) скалите накај амф3 и 4 факаш десно па пак десно и одма лево во тоа дупката и поздрави ја од мене :)

Ок колега. Фала за информацијата :) и ке ја поздравам многу од тебе:pos2: :helou:
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Знае некој колку е границата управувачко сметководство 2?:smir:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Знае некој колку е границата управувачко сметководство 2?:smir:
60. Денес ја кажа Марина на часот. Со 50 се пуштени условни ке треба да се надокнадат на втор.
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
60. Денес ја кажа Марина на часот. Со 50 се пуштени условни ке треба да се надокнадат на втор.
А сите што имаат над 50 се пуштени условно,да не треба да се иде да се прашува да се моли да се кука:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom