Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 октомври 2009
Мислења
172
Поени од реакции
38
дали пушти список менаџмент и колку души се поминати?
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Може да каже некој за Меѓународни организации и интеграции кај Билјана Секуловска-Габер како иде со присуството... Ми личи на многу ''напалена'' по пристуство. Ке гледа буквално на секој список да види дали има некој или како..:toe:
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
Kolega ova se odnesuva na Osnovi na menadzment??? Na 40 e granicata?
аууу лани на 30 ја спушти ------------- ама изглеа дека послаби резултати имаше и со 30 поени спуштена граница околи 300-350 дали поминаа а ако не ја спуштесе само 50 души ке поминеа регуларно со над 50 :). Како и да е топ ако сте поминале прв да знаете дека вториот колоквиум беше МН МН МНННН ПОЛЕСЕН !!!! --- :)
 

LitButterfly

Малечко
Член од
6 октомври 2009
Мислења
69
Поени од реакции
5
Ova za finansisko smetkovodstvo kako da ne e muabetov za ovde :))) Nikoj nisto ne kazuva. Btw najverojatno nema, ke vidime utre. Pozz
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Сметководство нема резултати објавено , барем немаше до 6 саат коа бев на факс , изгледа утре ке бидат објавени, барем така спомна професорката.
Математика денес рекол дека сеуште ги проверува тестовите , и дека најверојатно во понеделник ке бидат објавени резултатите.
Денеска пушти список проф.Филиповски на економија.

PS мислам дека има објавено резултати за финансиски менаџмент , прееска бев со еден другар и заедно видовме за него дали има резултати ....и имаше
 
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
Знае некој кога ќе се полага меѓународни финансии?
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Здраов.Јас сум 4та година гимназија и планирам да студирам на Економски факултет
па ме интересира несто во врска со проектната задача за матура.Сакам да знам по кој предмет е препорачливо да се изработи задачата.Бидејќи ако задачата не е соодветна за факултетот се кратат 4 бода за упис. Поздрав
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Dali granicata po etika ke bide spustena?
Ja padnav za edno prasanje... ama nemozev da ja najdam prof. da ja prasam dali ke mi dozvoli da idam na vtor.
Ima nekoj po detalni informacii?
PS MRAZAM ETIKA FILOZOFII LOGIKI I PREDMETI SO VAKVA MATERIJA!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom