Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Abre luge fan-klubovi na Dragi Janev i ostali na drugo mesto, ova e placalnica na studenti so ocekuvate dobro da zborat za profesorite.
Deka malce se naopacki rabotite na nasiov fakultet fakt e,ama tolku zavrsile bez mita,korupcii ke zavrsime i nie:)))
 
Член од
20 октомври 2009
Мислења
58
Поени од реакции
13
Е ја имам појма математика и имам положено и ми се паднала елиминаторна група и и и и и , и сакам и тебе да ти се падне !



сакаш да кажиш дека сум за жалење дека сум запишана на фах?да едвај чекав да се запишам, извини што ке ти ги скршам илузиите, немам математика,очигледно е дека појма немаш математика во спротивно ке го решеше..позз ја завршувам тука дискусијава.
Фала на поздравот :)
Инаку знаеш добро што сакам да кажам. Доволно е да се прочитаат коментарите упатени кон тебе од типот:

,,Moжe малку да оладиш со вулгарните коментари по сликите?
Фала, пријатно."

и веќе станува јасно колку си ти културен академски граѓанин :)
А да немав појма математика ќе полагав со тебе на дополнителен во август! И др. работа, дискусија се завршува кога никој нема што да каже. Бидејќи има, тоа значи дека не е завршена! :)
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Оо MySpirit

Џабе си се запишала на факултет кога главата не ти прима одредени информации (ако си учела ке знаеш дека тоа ти е најбитен ресурс во економијата).
Да биле изолирани случаи, да речеш ајде се вадам не сум научил сум паднал...

...ама за жал реалноста е далеку од тоа, а јас неам ни време ни желба да ти објаснувам некои работи.

Имам многу примери за Јанев и за остала багра на Економски за сите валкани работи што ги прават...

А ти лупај се и понатаму во гради дека си се запишала на факултет и сеа си попаметна, тоа не иде баш така лесно.
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
Ако не ти кажаа Четврток мислам. пошо до среда има колоквиуми.
Во среда има колоквиум само во 18:00, па мислам дека намерно е направено така за да си имаме предавања пред тоа...така јас си замислувам :D. Ај утре ќе дознаеме шо е како е :pop:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.996
Поени од реакции
5.623
Дечки а да пишеше некој отприлика како изгледа прашање по Меѓународна? Мислам, ќе треба многу да раскажуваме, конкретни да бидеме, ќе има комбинирани прашања или...?
Прашањата се едноставни, треба да се пишува по три-четири реда, и то...
А на пример, еве ти едно прашање кое утре сигурно ќе го има:
Која е разликата помеѓу стариот и новиот ГАТТ? :)

И дај отворете тема за Драги и таму расправајте се колку ви душа сака.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Во среда има колоквиум само во 18:00, па мислам дека намерно е направено така за да си имаме предавања пред тоа...така јас си замислувам :D. Ај утре ќе дознаеме шо е како е :pop:
I jas mislev deka e taka napraveno za da imame predavanja,ama asistentot Atanasko rece deka kolokviumskata ke traela do sreda,od cetvrtok sme pocnuvale so predavanja.
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
51
Поени од реакции
2
Прашањата се едноставни, треба да се пишува по три-четири реда, и то...
А на пример, еве ти едно прашање кое утре сигурно ќе го има:
Која е разликата помеѓу стариот и новиот ГАТТ? :)

И дај отворете тема за Драги и таму расправајте се колку ви душа сака.

Ок, фала многу :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Драги Јанев - 600
Таки - 600
останати - под 400 нема

И не, не се замарам да ги знам цениве на професорите, туку ова го имам слушано од мууабети и не ни планирам да платам за некој испит што ми вреди партиципација за скоро една година.
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Ne e potrebno raspravanje.Ubedlivo e najdobar profesor, najfer, najkorekten, najstrucen i se vo superlativ.
Misalm deka sega pretera, jas nemam namera da pravdam nikoj, ali nesto ne e vo red so tebe ili ne e vo red so ostantite 99.9% studenti na ekonomski???
Iskreno neznam so koja misija si se uklucil, ili uklucila na forumov:toe:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.996
Поени од реакции
5.623
Драги Јанев - 600
Таки - 600
останати - под 400 нема

И не, не се замарам да ги знам цениве на професорите, туку ова го имам слушано од мууабети и не ни планирам да платам за некој испит што ми вреди партиципација за скоро една година.
За Бојаџиоски цена да не знаеш? :pos:
Рекла-казала :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom