Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 септември 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
Dali nekoj moze da mi potvrdi deka "Strategiski menadzment ostanuva za na 21 kolokviumot??? i

Dali ste sigurni deka po Menadzment na kolokviumot ke ima kejsovi??? Neli pred 10tina dena imase nekoe soopstenie deka ne smee da se nosat knigi so nas na polaganje...sto ispadna od toa? Da ne ispadne na kraj za sreka da gi otfrlat i da si e ko pred 2 god so 40tina prasanja bez drugi zvrcki?
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Кога е колоквиумот Сметководство за првата група, прва година?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo decki, imam nekoi raboti povrzani so kolokviumive menadzment sto ne mi se jasni, se nadevam ke mozete da mi pomognete. Znaci, site mi velat deka najmnogu treba da ucam crticki odnosno nabrojuvanja, sliki i grafici a da ne ucam objasnuvanja, no problemot e sto, kolku sto primetiv, vo samite objasnuvanja pak ima nabrojuvanja :toe: Na bilion mesta sretnav nabrojuvanja vo objasnuvanjata sto se odvoeni so ; i strav mi e da ne gi ucam od edna strana, a od druga prosto ne e mozno site da gi zapametam :nesvest: Ke moze nekoj da mi objasni sto e fintava, dali pagjaat i tie ili da ne se zamaram tolku?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Ми треба да ја земам дипломата за завршено средно образование за да извадам плави картони дека сум вонреден и морало ова да го правам по некој закон. Кажете ми да барам од студентски праѓања тоа и дали треба некоја молба да пишувам за да земам?
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
a lugje jas posto sum vonreden ,dali ke me ima na spisok za polaganje na kolokvium ? treba da prijavam na studentski nesto ili ke me ima na spisok vo zavisnost od broj na indeks ?????????????

 
Член од
15 јуни 2009
Мислења
86
Поени од реакции
8
a lugje jas posto sum vonreden ,dali ke me ima na spisok za polaganje na kolokvium ? treba da prijavam na studentski nesto ili ke me ima na spisok vo zavisnost od broj na indeks ?????????????
mislam deka nema potreba da se prijavuvas, gi zimaat spisocite od studentski site koi se zapisani vo taa god.

osven kvadrati , kubovi i sl

pa neli e praznik togas?
i plus samo od skriptata meg.biznis e ucenje?
ili ima uste nesto
i na sto posebno vnimanie da okrenam
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
pa neli e praznik togas?
i plus samo od skriptata meg.biznis e ucenje?
ili ima uste nesto
i na sto posebno vnimanie da okrenam
Не е празник, 23 октомври е празник, не 23 ноември... а за другото, нека ти каже колешката :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom