Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 јануари 2009
Мислења
39
Поени од реакции
0
Moze li nekoj da pise so kako ke ima na ispitov po ekonomika,koi temi se izostaveni i normalno dali e tesko ???? fala odnapred
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Pravi li Slave problemi za ocenki,poso imam 10 asistentot so mi dodade 5 boda za neso so mu kucav nekoj tekst.Valjda ovoj ne e do tolku...:toe:
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
MANAGEMENT PRETHODNATA SESIJA ja spusti granicata do 16 poeni (tie sto imaat na ispit od 16-51 polagaa dopolnitelno 3 kolokvium) SEGA NEMA LI NEKOJA TAKVA OPCIJA ????????? DOPOLNITELNA KE IMA LI ????
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Па нема да биде... тогаш истакна одма дека ќе се полага дополнителен, сега ја спушти границата на триесет и пак поените се слаби... Не верувам дека ќе има поправен, тоа е :raz:
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
Па нема да биде... тогаш истакна одма дека ќе се полага дополнителен, сега ја спушти границата на триесет и пак поените се слаби... Не верувам дека ќе има поправен, тоа е :raz:
ama NEMASE istaknato so kolku se polozuva denes ???? ili imase ????
 
G

grande-juve

Гостин
дали знае некој дали има резултати од англиски2 испитот или од политика на социјален развој(3 кол.)
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
знае некој кои страни требаат за 2 кол. еколошки менџмент?
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
знае некој кои страни требаат за 2 кол. еколошки менџмент?
Od "Ekonomski aspekti na zastita za zivotna sredina" treba: 36-40, 89-109, 113-119, 175-180, 187-219. Bar taka imam zapisano. Idi si u libro kazi im za vtor kolokvium ke ti dadat :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom