Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
decki, menadzment sto se tabelite so procenti od nekoi empiriski istrazuvanja treba da se ucat ili ne?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Вака... на последниот колоквиум по Мал бизнис ни даде прашања и од таквите табели. На пример... најмногу какви бизниси во Велика Британија отвараат Азијците... :)
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
Вака... на последниот колоквиум по Мал бизнис ни даде прашања и од таквите табели. На пример... најмногу какви бизниси во Велика Британија отвараат Азијците... :)
E go preterue...:uvo:

naum, a da ne imas resenija od kejsovi da mi pratis na pp?
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Преку 7 планини, 7 мориња, 7 котлини, 7 предмети, ЛЕТО!
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
Ke bide :wink: Suki ako citas, daj olabai malku, pa i nie imame dusa...
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
хахаха ме насмеа со последниов пост
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Lele so mu bese filmot na ekoloski!!!!!!! Pola od prasanjata ne mi bea uopste poznati i baska ni u kniga ne mozev da gi najdam!:kesa: Inace stvarno li na ispit ne bilo opticki?
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Lele so mu bese filmot na ekoloski!!!!!!! Pola od prasanjata ne mi bea uopste poznati i baska ni u kniga ne mozev da gi najdam!:kesa: Inace stvarno li na ispit ne bilo opticki?
да,да Пеце рече се што ќе се полага после третиот колоквиум ќе биде на пишување :uvo::tapp:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Kolegi ke ve molam da mi odgovorite na nekolku prasanaja (jas sum vonreden student):
-Dali ispitot organizacisko odnesuvanje e opticki?
-Ja imam knigata Liderstvo a imam i skripta Organizacisko odnesuvanje,dali e dovolno da se uci samo od skriptata?
-Ni vo knigata ni vo skriptata ja nema poslednata glava Organizacisko odnesuvanje i organizacijata:Avtoritet,Mok i politika,Kultura vio organizacijata i Promeni i razvoj.
Dali treba da se uci ovaa glava i kade da ja najdam?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom