Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
ostaj ti so zborata asistentite..sporend niv se e lesno kako H2O
Дада :) знам. Затоа реков дека не мора да значи дека е лесно :)
Викаат дека можеби нема да треба да се учи 14 та глава.. Ако биде така ке биде каде каде полесно пошо и 12-та глава не треба, и ке иаме само 3 глави за учење. Али не се знае сеуште шо како за сигурно
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Остај што ти зборат асистентите... еве ја ќе ти кажам. Не е толку лесен, ама не е ни тежок, ако на некој му е научен материјалот нема од што да се плаши. Сепак е потежок од вториот колоквиум кој е најлесен.
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Statistika kaj Kalina koga e zakazan znae li nekoj????
 
M

myspirit

Гостин
14 glava samo teorija

Ооооо леле седни и добро научи не сакам да те плашам ама....сори :D морам :D пошо сум постара и сум го положила знам како е...паднав на прв колоквиум за 1 поен и после во јуни за две недели успеав некако да ги научам и втор и трет наеднаш и на испит во јуни го положив (најглавно во приказнава е дека одев и на часови за задачите, без тие часови незнам како би положила...)
bravo
 

Mr.B.S

форумец
Член од
19 март 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Колеги ај ако сакате мала помош... Да не ви се најдува семинарска на тема „Влијание на локацијата на претпријатието врз неговите резултати“ ... однапред благодарен!
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
Знае некој кога ќе даваат потписи???
И кога е заверување семестар?
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Колеги ај ако сакате мала помош... Да не ви се најдува семинарска на тема „Влијание на локацијата на претпријатието врз неговите резултати“ ... однапред благодарен!
ако ти е за економика, препиши од книгата сигурно има (ја така напрајв), а дека на некој ќе му се најде и ќе ти ја даде...
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Знае некој кога ќе даваат потписи???
И кога е заверување семестар?
Na web-ot na ekonomski pisuva deka zaverka e od 25-31 Maj. Pretpostavuvam deka segokas e na sred kolokviumska.

Imal li nekoj iskustvo so prof. Bojadzioski,kaj nego da zemam ocena ili kaj drugata,iako on pofin mi deluva!
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Кога е сеа дефинитивно економика колоквиумот?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom