Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
нема нема ... во исчекување сме :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Jas sum od kaj Kalina i da vi se pofalam si poloziv statistika!!!

P.S nekoj ekoloski znae utre koga se polaga??
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Ја завршивме работата за оваа колоквиумска недела. Мене статистика ми се погоди групата така да очекувам да имам максимум 2 - 3 поени изгубено. ТЕстов не беше тежок ако се имаше добро поминато материјалот, така да се надевам нема да имам рпоблеми и на наредните.
Kuti be ti! :) dosta se falis samo na forumov ;) Aj aj kazi i deka site ti se desetki do sega :D

нема нема ... во исчекување сме :)
Ja nejkam da ima rezultati :)
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Намум, мило ми е што ќе можам да продолжам да доаѓам на форумов.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.984
Поени од реакции
5.600
И мене ми е мило што ќе можете да продолжите да доаѓате на форумов :pos:
Ајде само 10-ки, хахаха :)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Ај чисто и јас да се пофалам дека положиФ статистика :)
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
како што можам да забележам доста положиле статистика. да не спрема изненадување за втор или трет?!?!

инаку еколошки менаџмент се полага од 14:00 (колку што знам)
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
јас неможам да доаѓам веќе на форумов ... :(
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
86
Поени од реакции
15
И јас положив статистикаааааааааа!!!!!!!!!!!!!!:wink::wink::wink::wink:Него ај да не викам многу зш уште два кол. ме чекаат .:kesa:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
има резултати и од кај славе или само од кај калина?
и ајде честито на сите!! :)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.686
Поени од реакции
3.644
И јас мислам дека се полага Еколошки од 14:00. Што тестови дава овој Цепе бе, колку прашања? Само со малтипл чоис или ке има и есеј пљус? Има ли некој од постариве полагано еколошки или некој друг што бил на некое од последните предавања па случајно да не кажал отприлике како ке изглеа тестот? Аниуан?
Ова што го учам мн е зезнато, абе алоооо што му е на тој ова изборен предмет е, Еколошки Менаџмент, а не само Менаџмент...
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
И јас мислам дека се полага Еколошки од 14:00. Што тестови дава овој Цепе бе, колку прашања? Само со малтипл чоис или ке има и есеј пљус? Има ли некој од постариве полагано еколошки или некој друг што бил на некое од последните предавања па случајно да не кажал отприлике како ке изглеа тестот? Аниуан?
Ова што го учам мн е зезнато, абе алоооо што му е на тој ова изборен предмет е, Еколошки Менаџмент, а не само Менаџмент...

:).
ќе има со 1,2 или 3 точни одговори:) , а за есејот ,го цитирам: може ке има , ама може и ќе нема . :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Jas razbrav deka covekot vo sreda naredna nedela ke idel na pat i ako smeta deka ke ima vreme da gi pregleda eseite ke ni dade da pisuvame,ama ako smeta deka nema da ima vreme nema da ni dade i ke ostane samo na toa da ima tocno-netocno i so zaokruzuvanje!!!
Stvarno neznam zaso predmetov go ima voopsto zborot ekoloski,trebalo da go stavat kako na primer osnovi na menadzment!!!
P.S. sigurni ste deka se polaga u 14,zoso ja pojma nemam???
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.686
Поени од реакции
3.644
:).
ќе има со 1,2 или 3 точни одговори:) , а за есејот ,го цитирам: може ке има , ама може и ќе нема . :)
Аууу ке биде жустро еј... претпоставувам нема да пишува однапред колку точни одговори има....значи колку што може потешко да биде :nerv::nerv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom