Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
2 бода до 8 (која почнува од 106). сосе стручен труд (кој наводно ќе ми донесеше оцена +). немаше да се нервирам ако сите ги оценуваше реално. работата е што на женски им попушташе за многу поголема разлика од мојте бодови и им ставаше повисока оцена (со взаемна насмевка). екстремен случај: 90 бода и стручен труд, 8!
а 8 од 106 до колку бода е?
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Ммм... Јас бев на факултет ама ми е многу слаба камерата на мобилниот за да ги сликав. Знам дека имам две предавања во понеделник, од 10 и од 12, ама појма неам што :pos:
Паметно. Колеги ако има некој добра камера на моб. и ако иде утре на факс нека го слика распоредот па да видиме од колку сме на факс во понеделник :helou:
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
абе лани се вртеше рапсоред што го фотокопираа сите.. оти некако проблем е да се слика распоредот преку стаклото.... ако најде некој фотокопија нека го слика ...
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
колеги онаа од студенки кажа дека ке го објават на страната на економски
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
оваа беше страната ekonomski.wordpress.com ??
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Колку што можев да видам сеуште нема објавено распоред на стр. од економски. Затоа утре ќе си одам од 12 на факс откако добро ќе се наспијам, што би ви препорачал и на вас. Уживајте додека можете, бидејќи од следната недела почнува пеколното темпо :smir:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Колку што можев да видам сеуште нема објавено распоред на стр. од економски. Затоа утре ќе си одам од 12 на факс откако добро ќе се наспијам, што би ви препорачал и на вас. Уживајте додека можете, бидејќи од следната недела почнува пеколното темпо :smir:

знаеш дека паметно ти е ова? :)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
знаеш дека паметно ти е ова? :)
Паметно ами како:) Јас после завршувањето на секоја колоквиумска недела си земам неколку дена одмор. Чисто заради психичка стабилност :pos2::pos2::pos2:. Е сега планирам да истото да го направам и со почетокот на секој семестар. Пробај па ќе видиш за што ти зборувам :smir:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Блазе си ни, нели:nesum:
ее колеги размислете малку....
промената на департман е од1 до 10 февруари тоа сакаат да кажат со 01-10.02
така да си знаете
а за Штип и посдипломци веќе е објавен распоредот чакаме уште за Скопје да го пуштат
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
menadzmnet na mal biznis ti slicen so menadznemt samo sto ovde se zbori za malite biznisi. Ako si bubal menagment togas menadzment na bal biznis ti e podobar, ali ako ne si ucel menadzment vo toj slucaj nadvore[na trgovija
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom