Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Luge aj nekoj neka mi kaze za izboren sociologija kako e i dali do sega go imalo na ekonomski?Za da znam ako e zeznat da se prefrlam na nekoj drug!Pozdrav
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Да ги прашам тие што полагаа финансиски менаџмент во петокот (31.10), како ви се виде колоквиумот? Лесен/тежок? Колку беа максималните бодови и колкава беше границата на положување?
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
25 беа максимум.. мене апла лесен ми се виде... дадено ти е колку се точни...

мислам дека треба 75 од сите колоквиуми да собериш
со домашно, редовност, активност, и стручен труд
преку домашното дава за редовност-активност.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Што банкет имаше денес кај нас?:) Го видов вице премиерот Зоран Ставревски како излегува со уште неколку костумосани типови, а после дојде и Никола Поповски, поранешниот министер. Плус ми доаѓаше некој мирис на риба од некаде:pos:
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
Беше некој денес на менаџмент ???
Да не спушти граница ? :D
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
менаџмент денес не бил тука професорот, во париз е во наш интерес, ни собира текстови и истражувња за новото издание на менаџмент.

нема граници..барем засега. игри без граници...
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Kazete mi dali spisocite sto gi pusta Vlado po ekonomija da se potpises za prisustvo gi gleda posle za krajna ocena!!!Prviot pat koga pusti spisok bev, a denes ne bev a pak pustil!Da se zamaram da idam ili ne????
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Kazete mi dali spisocite sto gi pusta Vlado po ekonomija da se potpises za prisustvo gi gleda posle za krajna ocena!!!Prviot pat koga pusti spisok bev, a denes ne bev a pak pustil!Da se zamaram da idam ili ne????
Тој кога даваше потписи дента, јас не отидов да земам, а од други слушнав дека давал само на тие што му биле на еден список што го пуштил во сабота.

После тоа отидов на следното предавање и му побаравме едно 10-тина студенти што немавме земено па ни даде на сите.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Kazete mi dali spisocite sto gi pusta Vlado po ekonomija da se potpises za prisustvo gi gleda posle za krajna ocena!!!Prviot pat koga pusti spisok bev, a denes ne bev a pak pustil!Da se zamaram da idam ili ne????
Да,обавезно иди.

Ти вади рандом 4-5 списоци,и ако не си на сите нив,помала оценка.
Јас бев меѓу оцени,и среќа на списоците бев :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.984
Поени од реакции
5.600
Kazete mi dali spisocite sto gi pusta Vlado po ekonomija da se potpises za prisustvo gi gleda posle za krajna ocena!!!Prviot pat koga pusti spisok bev, a denes ne bev a pak pustil!Da se zamaram da idam ili ne????
А да си одиш ти кај Таки Фити и ич да не се замараш со списоците на Владо? Владо предава добро, ама Таки Фити 50 пати подобро. Напрајму една семинарска и ете ти поголема оценка, штета што ја не напрајв на времето :(
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Снекче да не го закажа вториот колоквиум маркетинг?
 
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Ke mozes li da mi gi pratis tie prasanja za sekoj slucaj, ke mi pomognat sigurno
FALA
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom