Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Lele luge kolku se nerviram!!! So 96 boda ja sum u privatna kvota!!!!
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Lele luge kolku se nerviram!!! So 96 boda ja sum u privatna kvota!!!!

Абе не се нервири,тука не се изгледа распоредени кој како влева туку според бројчињата. А,иначе ако е така ти како што викаш значи јас со 87 нема да сум примен на факс:) не се нервирај
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Decki otidov tamu, so tatko mi i gi broevme tie sto se predm mene so poveke bodovi i jas sum 44 negdeka, sto znaci deka sum vo privatna!!! Toa e samo na mojot smer imase edno 7-8 dusi so 100 boda!!!
Inace sum na e-biznis!!!!
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Добредојде.
Лани со 98,75...влегов во приватна :)
Лани немаше матура,голема беше веројатноста многу народ да има со 100 поена,со сите петки од прва до четврта,а сега од матурата сите имат кикс.
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Znae li nekoj dali ima sansi da ja prosirat kvotata i za kolku od prilika???
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Decki otidov tamu, so tatko mi i gi broevme tie sto se predm mene so poveke bodovi i jas sum 44 negdeka, sto znaci deka sum vo privatna!!! Toa e samo na mojot smer imase edno 7-8 dusi so 100 boda!!!
Inace sum na e-biznis!!!!
Немаше 7,8 туку 3,4 со 100 поени. Само мене ми е многу чудно тоа како некој може да има 100 поени. Нели тоа значи и дека ги положиле СИТЕ предмети со СИТЕ можни бодови (ниедна грешка!) и секако имале СЕ петки сите 4 години? Може некој да ми го објасни тој феномен?
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Немаше 7,8 туку 3,4 со 100 поени. Само мене ми е многу чудно тоа како некој може да има 100 поени. Нели тоа значи и дека ги положиле СИТЕ предмети со СИТЕ можни бодови (ниедна грешка!) и секако имале СЕ петки сите 4 години? Може некој да ми го објасни тој феномен?
100 поени имаат тие од приватните гимназии на пример Нова.
Тие секоја година полагаа годишен испит затоа не полагаа матура како вас.И затоа и имаат 100 поени.

А да прашам јас дали знае некој кога можеме да се запишам 2 година, односно да запишам 3 семестар.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
100 поени имаат тие од приватните гимназии на пример Нова.
Тие секоја година полагаа годишен испит затоа не полагаа матура како вас.И затоа и имаат 100 поени.

А да прашам јас дали знае некој кога можеме да се запишам 2 година, односно да запишам 3 семестар.
После сесијата, а сесијата е до 20-ти.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
100 поени имаат тие од приватните гимназии на пример Нова.
Тие секоја година полагаа годишен испит затоа не полагаа матура како вас.И затоа и имаат 100 поени.

А да прашам јас дали знае некој кога можеме да се запишам 2 година, односно да запишам 3 семестар.
Колку што знам можеш да запишиш некаде крајот на Септември, почетокот на Октомври. Така беше лани, сега не знам како ќе биде.
И да ги е**м приватните гимназии, не може тие да бидат привелегирани :tapp:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
100 поени имаат тие од приватните гимназии на пример Нова.
Тие секоја година полагаа годишен испит затоа не полагаа матура како вас.И затоа и имаат 100 поени.

А да прашам јас дали знае некој кога можеме да се запишам 2 година, односно да запишам 3 семестар.

И тие што завршија средно лани и порано, им се рачунат само оценките, и ако им се биле сите петки, имаат по 100 бода.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom