LHC Судрувач на честички (Церн, Божја Честичка, Бозон, Хигс)

Член од
25 септември 2007
Мислења
1.436
Поени од реакции
45
Глеам само на балканскиве медиуми се употребува она демек крај на светот, изјавата на тој фрикот дека ќе не голтнела црната дупка, а на ББС или СНН нема ништо околу тоа туку општо е кажано за што експеримент се работи и ништо дополнително... плус доста будалии паднаа на форумов
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Глеам само на балканскиве медиуми се употребува она демек крај на светот, изјавата на тој фрикот дека ќе не голтнела црната дупка, а на ББС или СНН нема ништо околу тоа туку општо е кажано за што експеримент се работи и ништо дополнително... плус доста будалии паднаа на форумов
Па нормално. Нигде не се крена толку паника, освен на Балканот. Не можам да сфатам, шо менталитет ќе беше овај.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Шо ќе пишеш утре ма!? Нема да има утре! За три саата мртви ќе сме, или во најмала рака, ќе снема струја!

Еве јас со нај Апокалиптички ник тврдам дека нема да има ништо, не за друго birtday gift, уште неколку години мака :pipi: наздравје.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Еве јас со нај Апокалиптички ник тврдам дека нема да има ништо, не за друго birtday gift, уште неколку години мака :pipi: наздравје.
А бе се е ова поврзано, Апокалипто, денес му е роденден, почеток на крајот, апокалипса сега и.т.н зошто не сум по филозофирањето:helou:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
vaka i da ima i da nema dupka mnogu mi e galje jas posleden umiram a plus toa Site kje umreme nema eden da ostani (samo ja posleden da napomenam pak) btw .. najarno e da pojdam da si legnam i da ja prespijam smrta pa kje dom i kje pisam :D heheaheah Shitovi ni crna dupka ni bela nema da se vidi kje ima Zemjotres i kje nema net :smir: btw i Tito kje Voskresni i kje bidi pretsedatel na USA slusajte me kaza Babangida za toa
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Уф уф како ве сотреа женскиве кога заржаа...Никој не пука сеир сега хехе.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
wow:ija:
да не беше ти ние ова ќе го сватевме ......пред неколку саати...
Сега дојдов кукле и да ти кажам право ич не се замарам што пишувало поназад:helou:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
wow:ija:
да не беше ти ние ова ќе го сватевме ......пред неколку саати...
Лалала мене Апо вчера ми кажа дека утре е апокалипсата и воедно негов роденден...СЕ ИЗВАДИВ ОД ПАМЕТ...Значи пророштвото ќе се случи.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Pu da ga ebu! A mora li u 4 sabajle. Bolje jutre vecer da se ispostuemo kako sto e red za poslegan put a sto ovakoj samo preko msn i na forumi. a sto e najtragicno, posle koj ke ga zbori nas legendaran kumanovski jazik?! ccc ke propadne golema civilizacija! sramota:kesa:epa ajde zbogom! moz ke se sretnemo nekad tamo dole...zavisi kude ke ne smestiv:vozbud: da se nadamo deka ke bide negde kude sto ke drma rap nonstop a nadam se deka tamo ke si gu najdu i dev mi:( MNOGO SI GU SAKAM! :smir::helou:

:pos2::pos2::pos2:
У да си ми жив....ме изнасмеа

Ќе потегнемо врске кај Луци...има да те сместив таму доле и тој убаво да те наместив...атер зарад мојта нај-сакана цивилизација, ич да не му га секираш :)))
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Глеам само на балканскиве медиуми се употребува она демек крај на светот, изјавата на тој фрикот дека ќе не голтнела црната дупка, а на ББС или СНН нема ништо околу тоа туку општо е кажано за што експеримент се работи и ништо дополнително... плус доста будалии паднаа на форумов
стварно еј, само нашиве медиуми маме му ебем...

http://www.ft.com/cms/s/0/9a759e22-7e9f-11dd-b1af-000077b07658.html

http://www.inthenews.co.uk/infocus/features/in-focus/the-end-world-$1239918.htm

http://www.brisbanetimes.com.au/news/technology/end-of-the-world-or-just-a-big-bang/2008/09/10/1220857591317.html

http://www.telegraph.co.uk/earth/main.jhtml?xml=/earth/2008/09/09/scicern109.xml
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
Лалала мене Апо вчера ми кажа дека утре е апокалипсата и воедно негов роденден...СЕ ИЗВАДИВ ОД ПАМЕТ...Значи пророштвото ќе се случи.
е да бе шо не ми пиша на мсн?(ова да се пофалам дека те иам у контакти)
 

spidio

SOBEDEBEL
Член од
18 јуни 2007
Мислења
200
Поени од реакции
2
Bas e cool ova experimentov, ako go bide, ce go bide, ako ne jbg mozda ce se vidime vo nekoe drugo vreme nekogas i negde....

Poarno da izgineme vaka, barem ce znajme, sme unistile cela planeta, koj go napravil toa dosega ? sme ja zaebale prirodata

poarno vaka nego da te ispuka na ulica nekoj za 5 bona
ili da te socapa pijandura na raskrsnica
ili da zaginis od rak :toe:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А бе ало, почнавте да ме плашите!:toe:
И здрав човек параноичен ќе го направите!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom