Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Edno golemo Bravooo stvarno imate dobar tip i cestito na pobedata inaku ja sum od Sv.Nikole i stvarno super igra pokazavte denes,poseben vpecatok mi ostavi deckoto nez tocno kako se vika ama nosi br.12(V.Stojanovski mislam deka bese) i btw da ne se braka so desetkata?Pozzz
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Braka bliznaci se.A imaat uste eden brat postar igra vo Rabotnicki-Ognen Stojanovski.poz
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Fala na informacijata:)Ako znaes use neso pisi oti mn me interesira:))pozzz
Дамјан и Војдан Стојаноски браќа близнаци се, двајцата играат во АМАК Војдан е македонски репрезентативец :)
што те интересира друго?
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Дамјан и Војдан Стојаноски браќа близнаци се, двајцата играат во АМАК Војдан е македонски репрезентативец :)
што те интересира друго?
Epa so znam:)ja znam deka se od Skopje i deka vojdan e roden na 09.12.1984 mislam:Dposle znam deka e visok 1.93.A koga pocnuva novata sezona t.e koga imaat sledna utakmica Amak i so kogo?
Pozzz
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Epa so znam:)ja znam deka se od Skopje i deka vojdan e roden na 09.12.1984 mislam:Dposle znam deka e visok 1.93.A koga pocnuva novata sezona t.e koga imaat sledna utakmica Amak i so kogo?
Pozzz
Со Фени е следната утакмица на Амак, штета шо ќе го започнат вториот дел од сезоната со пораз :D

:icon_mrgr
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Epa so znam:)ja znam deka se od Skopje i deka vojdan e roden na 09.12.1984 mislam:Dposle znam deka e visok 1.93.A koga pocnuva novata sezona t.e koga imaat sledna utakmica Amak i so kogo?
Pozzz
Сабота е првата утакмица на Амак во Охрид со Фени :)
Со Фени е следната утакмица на Амак, штета шо ќе го започнат вториот дел од сезоната со пораз :D

:icon_mrgr
Dream on
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom