Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Слаба игра денеска а и судиите малку ја заебаа работата ама ај ќе ги тепате во Скопје без публика играат они па тука ви е шансата.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Судија педер...:nerv::bip:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Си дојдоа судиите, си ја завршија работата за шо беа пратени и си отидоа, ММЕ


Во Ск сега шо ќе бидит нека бидит,
имаме какви такви шанси со оглед на празните трибини, но ќе треба да се бориме и против наклонетоста на судиите кон скопскиве тимови

А ако се избориме за мајсторка ,

аердромци не идајте во Охрид!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Тоа е реалноста, Малку судијата ве зафркаваше, ама тоа е, и ние имаме такво искуство. Дај Боже само побрзо да ги снема ваквите навики, на наклонето судење, ја уништува лигата која и така не е кој знае што.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Си дојдоа судиите, си ја завршија работата за шо беа пратени и си отидоа, ММЕ


Во Ск сега шо ќе бидит нека бидит,
имаме какви такви шанси со оглед на празните трибини, но ќе треба да се бориме и против наклонетоста на судиите кон скопскиве тимови

А ако се избориме за мајсторка ,

аердромци не идајте во Охрид!
nemoj molim te ne uppasi sega site!!!


a za praznite tribini , MZT igra poubavo pred prazni tribini, dite 4 utakmici sto gi ima igrano pred prazni tribni gi ima dobieno :helou:
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
nemoj molim te ne uppasi sega site!!!


a za praznite tribini , MZT igra poubavo pred prazni tribini, dite 4 utakmici sto gi ima igrano pred prazni tribni gi ima dobieno :helou:
epa podobro na teren izmavajte se sto vi e za mavanje od doma........em vie ke si svrsite rabota em mzt ke tepa(na prazni tribini)
aj ostaj gluposti nego kazi kolku luge bevte tamu
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
jas ne bev i neznam ni kolku bile ni sto bile pojma nemam, ke se vratat vecer ke doznaeme




samo edno me interesira ( ne se odnesuva na nikoj na forumov ) DALI SEGA AMAK KE IGRAAT PRED PRAZNI TRIBINI POSTO IMASE SISINJA, UPALJACI, CD-NJA ILI TAA KAZNA NE VAZI ZA NIEDEN DRUG KLUB OSVAEN ZA MZT??????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom