Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.
V

Viktoranius

Гостин
Otide platata ovoj mesec.AMAK Sampioniiii.Bravo za momcite.Bravo..Kaj go najdovte samo onoj za trener.Zaradi nego nemat da ve sakaat neutralnite navivaci.Pozdav

Какви се тие неутрални навивачи, сигурно си мислел на неутралните гледачи.

Иначе тренерот си е таков по природа, Јорданчо, навикнат е на победи ама за жал неможе се да победува.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Охриѓани добри мажи, јадет, пиет, не плаштет:)
Ај честито победа:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ај честито, е ова се вика интересно првенство :smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Честито победа ни направивте услуга и нас сега се одлепивме добро од Струмица.
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Честито победа ни направивте услуга и нас сега се одлепивме добро од Струмица.
A sto ako se odlepivte?? 1 i 2 mesto nemoze da igraat vo polufinale...3 da ne padname(sto ne veruvam) pa da igrame so 5...ako gresam da me ispravi nekoj so znae poveke kako idea ovaa god. pravilata...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
A sto ako se odlepivte?? 1 i 2 mesto nemoze da igraat vo polufinale...3 da ne padname(sto ne veruvam) pa da igrame so 5...ako gresam da me ispravi nekoj so znae poveke kako idea ovaa god. pravilata...
Така некако се, првиот и вториот директно во полуфинале, а нивните противници ќе се добијат по одигрување помеѓу 3 вс. 5 и 4 вс.6 победникот од 3 вс. 5 игра со првиот во полуфинале, а победникот од 4 вс. 6 игра со вториот во полуфинале, сите натпревари почнуваат од 0:0 така да овие победи немаат врска како порано.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Така некако се, првиот и вториот директно во полуфинале, а нивните противници ќе се добијат по одигрување помеѓу 3 вс. 5 и 4 вс.6 победникот од 3 вс. 5 игра со првиот во полуфинале, а победникот од 4 вс. 6 игра со вториот во полуфинале, сите натпревари почнуваат од 0:0 така да овие победи немаат врска како порано.
Викаш дека почнуваат од 0:0? Значи и 4 пати да го победиме некој тим пак ќе почнеме од 0:0? Чудно ми е малце тоа.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Услуга за услуга.

Сакам пакет кавадаречко црно, најквалитетно!
Ќе го обавестат Браун или Кол и ќе ти го пласира....најквалитетно чим толку си запнал за кавадаречко црно :)

П.С. Мала шала, било кој да го пишеше тоа, ќе му го дадев истиот одговор, ништо лично :wink:

Годхеад, зашто чудно, никаде во свет плејофот не почнува со почетна предност
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Системот ни е хаос, туку ај нека биде..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom