Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Да да, тоа со семафорите беше многу gay од нивна страна, ама и ние си го бараме сами понекогаш, на пример, вечерва последните напади игравме со еден центар и четири бекови, Владо го чуваше Перо и два пати ни даде лесни поени од рекетот, дури после ги смени Дуле и Владо со Бојан и Бошко.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Многу чудни одлуки на тренерот


А што се случи во соблекувалните?Зошто цела полиција отиде таму?Кој кого бапна?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Грне сигурно е во акција, за другите незнам :D
Тоа е педерче разгалено.Невидено.Можам да сватам играч во жар на борба можеш да направиш испад.Нервоза е присутна итн.Меѓутоа Грнчаров е разгалено копиле.Нема воспитање едноставно...


Али песната шо му ја пееа беше крвава...:kesa:
Не ми се ни пишува ама ќе ја пишам пошто нели песна како песна


Нешто на Грне да ја ебам жена му и ќерката во пелени :toe::toe:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Мрежичките ви се окрш
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Катастрофа да.Тешко е и за гледање во живо а пред телевизор кој знае како е
Коментаторот кажа дека играчите поднеле некоја жалба за нив до записничката маса
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
342
Поени од реакции
63
Trenerov na Vardar e navistina za smeata tie sto ja zarbiraat kosarkata moze toa da go procenat bez mnogu da objasnuvam a i del od igracite mu se katastrova,tie razmisluvaat uste detski tie nemaat zar nema borba kaj niv spored moe mislenje treneroten mu e ni za vo 3ta ligaaaaaaa.
KATASTROFA E mu se smeat site negovi kolegi:smir:
може не го бива човекот ама е поарен од рајкович кој е за у 4-та лига.со тиа играчки кадар срамота е шо фени се маче против тим 2 класи послаб каа шо е вардар
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Боби подобар тренер од Емил???
Не ме заебавај жити се,Емил има згрешено со играчите што ги има доведено,дали тој или управата немам појма,ама за Боби е Фил Џексон :wink:
Честито победа...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Боби подобар тренер од Емил???
Не ме заебавај жити се,Емил има згрешено со играчите што ги има доведено,дали тој или управата немам појма,ама за Боби е Фил Џексон :wink:
Честито победа...
Што згрешено? Кој да го доведе?Го има најдоброто од Македонија.Секако мислам на она што е достапно во рамките на нашио буџет...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добри се дечките бе, само денес шутот не ни одеше зато вака се мачевме за победата
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А шо се деси денеска со Тони Симиќ? Играше?:vozbud::vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Неверојатно, Тони Симиќ 1(еден) поен :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ме удари филмот ќе читам назад страни на темава...Времињааа
Се пишуваа по 20 страни на ден.Хаос.Овој се закачил онаму,овој оваму.На овој бан му туриле па пренесува пораки преку други.Се ставаше и се легнуваше на темава.Се живееше.Нешто ненормално
Закачките со Викторианус,сррулс,енергие,маркус,Струмикс,Христов и остала струмичка дружина...

Каде се тие момци...Ако чита некој нека пише,се изгубивме...
За она добра добра стара времена...Нека прочита некој наназад има многу смеи.Ќе си најдите сопствени постови кои не се ни сеќавате дека сте ги пишеле.Ќе се срамите дека сте ги пишеле.Премногу обврски имам инаку летово ќе ја читам цела...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom