Фан Клуб : Фени Индустри

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Виа тренерот ме скина даа :vozbud: нек си ебе матер пари ќе даам пак да гостуат :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
:pos2:Тити Папазов е прави шоу и во Кавадарци:pos2:
Човекот е закон, голем лудак. Нервак, имало е случаи кога дава интервју за телевизија и одеднаш почнува да плаче. Во принцип зборува брзо и нема добра артикулација, та имало случаи при интервјуто да има и преводи. Скоро го имах гледано и като актер - во бугарското издание на "Забранета лjубов".
Инако е добар тренер и умира за кошарката.
Честита ви победа!:smir:
Тити Папазов ли е тренер на Левски...Аууу
Ми заличи мене на него, го познав, ама си викам може друг е. Оти мислев дека он е во Лукоил Академик...не знаев дека дошол во Левски.

btw направи големо шоу, сигурно знаеш како би можело да изгледа тоа :):):)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Абе закон му е тренерчето а и на станко ногу почна да му се дере каа а направи 5 лична виа си седе тиит не го боле типот се газе од дерење, ја иам еден предлог да го земиме да биде маскота на Фени.:pos2::pos2::pos2:
хаха Фени да го има Тити,ќе гази се живо,не маскота да биде :)
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
50
Поени од реакции
3
Тити Папазов ли е тренер на Левски...Аууу
Ми заличи мене на него, го познав, ама си викам може друг е. Оти мислев дека он е во Лукоил Академик...не знаев дека дошол во Левски.

btw направи големо шоу, сигурно знаеш како би можело да изгледа тоа :):):)
Било е забава :pos2:
Тити секогаш е бил левскар, но беше тренер и во Лукоил Академик. Сега Лукоил ги води Jовица Арсич.
 
K

kaiser soze

Гостин
Добар тренер е Тити бе,шо ви е вас.Сега шо има некои артистични постапки,тоа е друга работа.Многу емоционално ги сфаќа човекот работите.
Инаку е голем спортсмен,го покажа тоа и на крајот,спортски поздравувајќи ја целата публика,играчите и стручниот штаб на Фени.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Тити е закон ! Сигурно нема бугарин кои не го познава. Тити е насекаде. Во комични шоута , во тажни , во филми и на спортен терен. Навсекаде. Велик е ! Може да говори и да смее и во следниот момент да се разплаче. Много е емоционален и чувствителен. Прави шоу всеки мач и тука негови противници го назовават клоун и тн.. Но е добар баскетболен специалист и винаги сака да се учи.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море како Дончо Колев му исплускате ли отпоздрави ли ово оно дај кажите неш шо како било иначе ја бев отсутен оправдано на ваа утакмица :salut:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Значи не знам шо ви е Емил цело време крив, од кај знајте шо ги советуе играчите? Шо е он крив шо Цобе промашуе само под кош, или шо Душан не погодуе едно слободно цела вечер... само криви дрини исправате и го напаѓате човекот неосновано. Има дисциплина у екипата, пред се, за разлика од претходните сезони сега се играат и доста добри позициони акции, плејовите се поактивни, посебно Тимбата, добро го разигруе останатите, дечкото е ногу добар плеј се додека не почена да шутира, у Џејмс конечно иаме играч шо ќе знае да одиграе 1-1 надовор од рекет и да оде на влез, и шо е најбитно, победујме, дома сеуште неаме пораз а и не веруам дека ќе иаме до крајот на сезоната.

Рале е 4 години со нас па ќе биде ептен глупо сега да го испуштиме, човекот работе на проектот од самиот почеток и нормално е добро да а познава екипата. И де кажите ми шо очекујте од еден тренер, како го замислујте Фени со тиа нов, искусен стратег?

Мислиш екскурзија до Кавадарци.:smir:
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom