Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ама каде ќе се гледа:uvo:


И давај линк за утакмицата Мега-Фени...
 
K

kaiser soze

Гостин
Abe nekoj da ne znae dali na nekoja bugarska televizija ke davaat finale,da gleame na satelitksa a ?

Feni gubi 15 razlika od Mega 3/4 btw
Ја имаш на БНТ Сат,ако можеш да ја гледаш на сателитска.На друг канал сум сигурен дека ја нема.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
greska imav u 1-ot post, ne 20.000.000 livcinja, tuku denari.
Ja kazaf so znam, ako sakate verujte ako ne me bole .....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
У сабота ли играјме со Работнички сеа пак у лигата наша де ако знае некој нека потврде.:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да да,па во среда во Кавадарци со Овче Поле...:vozbud:
Фала бацко Миле :smir: да не ќе доаѓате во Кавадарци или само ти пак ќе идеш тука да го следиш Овче Поле:salut:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Фала бацко Миле :smir: да не ќе доаѓате во Кавадарци или само ти пак ќе идеш тука да го следиш Овче Поле:salut:

За идење на навивачка група мислам дека нема шанси,а за мене незнам,има време до среда :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Kатастрофално издание на Фени.Очекуваах повеке во битката за 3 место ама 18 коша ного се.:tapp:
More Luck Next Time.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Се надевам ова беше само лоша/и ден/ови за Фени Индустри и дека во Сабота ќе се одмаздиме во Скопје и со евентуална победа да бркаме предност од 1:0 во финалната серија.Папа
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не се лоши денови, недели, месеци, се плашам дека е лоша година :kesa:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Добро 4то место не е мала работа, имавте одлична промоција како навивачка група во 4финалето
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
срам да му е на тој што ја пишувал оваа статија...изгледа нема врска од кошарка..се гледа некако лаички му е текстот и размислувањата...јас сум под итно нека ја извадат статијата-затоа што може да предизвика голем револт а и психичка криза и кај кошаркарите и кај навивачите.
зар треба рајковик да ги пушти снупи баснарков во полуфинале од библ??
и кои други кавадаречки кошаркари?ако мисле на гечевски,врбица и некои такви да знае дека во нашиот клуб неможат да играат бидејки сите знаеме зошто-треба многу кеш!!
исто и за пуштањето на младите кошаркари како што он пишува-кој и тренер да дојде и да не биде рајковик ке биде истата ситуација.
така да другару тебе оваа статија не ти држе вода..и под итно треба да се извади!!!
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
A cekaj be brat kako moze da go pustat branko janevski a so e on podobar od basnarkov dosol od skopje da go forsirame li a de kazi mi go toa ti pa taka e rajko so e slab slab e sea i ne go pravdaj lani strumica na sreka a tepame :toe::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom