Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ај не мрчи многу, кој ти рекол тебе да идеш, тебе од дома не те пуштаат
Aбе не да ме пуштаат јас само да ми потпишат полномошно некој од постарите дека на негова одговорност ќе бидам и прв ќе дојдам не си ти воа опинок еден ајде оди брои гласови у партија :pos:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Aбе не да ме пуштаат јас само да ми потпишат полномошно некој од постарите дека на негова одговорност ќе бидам и прв ќе дојдам не си ти воа опинок еден ајде оди брои гласови у партија :pos:
Ауу, дај ја ќе ти потпишам полномоштво, а ти ќе ми помогниш да ги избројме гласовите :toe:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Пуштаат опиноци, ако имаш Татарстански пасош :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе и да го пуштат од дома, такви опинци како него од граница ги враќаат:icon_lol:
Ке идеме со тракторот бе со плугови ке ораме по патот по тоа нивите татарски :pos:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
"Arena Samokov" has 2500 seats and is the most modern hall for basketball in Bulgaria. During basketball games up to 3000 people may enter the hall. The main field is up to all requirements by FIBA for a competition of the highest rank.
:nesvest:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
море спремате и пашапортите одиме вф б`лгарска :vozbud:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
Без коментар за случката во Битола
"Што се однесува до она што се случи во Битола не би сакал многу да зборувам. Имаме информација дека полицијата го фатила крадецот, но немаме информација дали се пронајдени и украдените работи. Најмногу од сe ни е важен пасошот на Прековиќ бидејќи веќе утре заминуваме за Самоков.


Сега нека го посерат од ќотек крадецот:smir::smir::smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Без коментар за случката во Битола
"Што се однесува до она што се случи во Битола не би сакал многу да зборувам. Имаме информација дека полицијата го фатила крадецот, но немаме информација дали се пронајдени и украдените работи. Најмногу од сe ни е важен пасошот на Прековиќ бидејќи веќе утре заминуваме за Самоков.


Сега нека го посерат од ќотек крадецот:smir::smir::smir:
Ја знам каде е пасошот!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom