Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе на Преката пасошот му го дрпанле дај барем тоа нека му го вратат да го ебам човекот нема да може да играе у Самоково у среда а без него знајме како можиме ни да играјме односно ќе не сокапат:salut:

http://nightlife.kadevecer.com.mk/Kafulinja/Kartel/2009-01-24/kadevecer-09.jpg.html


Ауууу, гледајте го пикавецот:vozbud::pos2::pos2:

Богоев-момчето од Чернобил:kez::kez::kez:

Kолку е ружен бе само :vozbud::pos2::pos2:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
Dobra utakmica.So 20 razlika gi racepime,sega vo sreda na red e Rabotni4ki.:smir::smir::smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Рајковиќ требаше да ги одмара најдобрите.Мираковси изигра 5 мин а баш он нема право да игра во Среда.Незнам не ми е баш јасен ама ај има време до среда ќе се одморат ама ризикуваше од повреди.На пример Кол можеше во таа ситуација да се повреди
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Рајковиќ требаше да ги одмара најдобрите.Мираковси изигра 5 мин а баш он нема право да игра во Среда.Незнам не ми е баш јасен ама ај има време до среда ќе се одморат ама ризикуваше од повреди.На пример Кол можеше во таа ситуација да се повреди

Мираковски се повреди и за тоа не играше повеќе :wink: Бошњак доби многу добра минутажа и изигра добро во одбраната на Фрај и во неколку момени на Совковски,Цоле Михајловски доби добра минутажа и ја искористи добро стандардно со неколку скокови што се негов заштитен знак во неговата игра.У среда :poп: Прекович да ни се врате само и со сите сили одиме на победа против Работнички.:helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ako му треба на некој мобилен.резерви делови за мобилни телефони,тренерки, и друга спортска опрема :pos2:нека се обрати кај Караџовски-ги имал во поголем избор и давал попуст:vozbud::vozbud::vozbud::)))))))))

Луѓе мајтапот настрана,ама ова стварно е СРАМ шо се случи кај нас во салата,покрај толкаво обезбедување,ги има еден куп како на паркетот така и околу соблекувалните,влезовите,башка џандарите.
Чудна работа,треба да се расветли овај случај шо побрзо!!!!
А ништо чудно и одговорот да е во прашањето.:)
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Рајковиќ требаше да ги одмара најдобрите.Мираковси изигра 5 мин а баш он нема право да игра во Среда.Незнам не ми е баш јасен ама ај има време до среда ќе се одморат ама ризикуваше од повреди.На пример Кол можеше во таа ситуација да се повреди
еј!!тоа џокерот наркоманчето намерно го настапи...тука баш пред нас беше...и после пак оде нешто му подава рака и доки душа човек не направи проблем...:back:
у секој случај јас мислам дека они во утакмицата влегоа и доста напнати затоа што ги знаеа реакциите што беа пред овој натпревар за освојувањето на титулата во купот.а можам пак да замислам како ке си поминат во битола:vozbud:
ама каков зверски потег направија браун и кол кога го лацнаа тимбата на земја.и од тогаш почна нешто нервозен да станува.:pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Каде може да се гледа во Среда Фени со Работнички
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Значи во Среда спортската сала Јасмин се сели во спортска кладилница Дуел.Треба да се викне обезбеџење и полиција оти при неровзата може некој инцидент да настане
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Зош бе среда, нели 24ти е вторник.. во 20:15 часот, по локално време
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Зош бе среда, нели 24ти е вторник.. во 20:15 часот, по локално време
Упс ми се испушти.Во Вторник е полуфиналето со Работнички во 20 и 15 а во Среда е евентуалното финале.Чим ми се испушти сигурно ќе играме и во Среда.позз
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ајде бе, че ојме ли за Б'лгарија, дај се организираме некако
 

Kajgana Shop

На врв Bottom