Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
More so se desava,site kradat,na site nesto mu fale Sega i dimitar li se putil vo biznis,sinoka feni gi ograbile vo bitola,:wink::wink::wink:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
и нас не ограбија у клубот бе даа масата а зеле циганииииииииииии крвта да му а ебам циганарија
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Пу бе, масата ја дигнале :tapp: :pos:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
pa ke ve kradat be stado bez kucinja koa ke nacekaat ne se budali da ve ostaaat:vozbud::vozbud::vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Шо дочекаме, воа ни у Заир го нема, облечен одиш на гостување, гол си идиш
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Шо бе, Караџовски пак ли влегол у бизнис ? :vozbud:



Не заборавај да ја пренесиш твојата констатација на повисоките кошаркарски органи у Македонија, треба да се земе у обзир твоето мислење!
Хахаахахахаха, кога прочитав, веднаш се потсетив на момчето од Исланд:pos2::pos2: лева рака-десен џеб:pos2: воа само за на нашиот панаџур е:vozbud:


Христов ака Ивана=ЅВЕР:back:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе лујџе, Бошњак зошто толку мала минутажа има, ебаго
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе лујџе, Бошњак зошто толку мала минутажа има, ебаго
Тоа ќе го прашаш Рајко он знае само и уше неколку негови блиски :pos: знаиш ќеиф ми е даа да му го искандираме името а шо викаш може ќе се попале момакот:vozbud:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
Баш ме интересира како си иделе наваки на шорцеви и дресови :pos:


Si dojdile na dresovi.inaku mu bile zemeni site pari sto gi nosele,mobilni telefoni i trenerkite so koi bile dojdeni. Kolku sto razbrav deneska,celata steta ke ja snosi Klubot na Pelister,bidejki kajniv igraevme
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Ako му треба на некој мобилен.резерви делови за мобилни телефони,тренерки, и друга спортска опрема :pos2:нека се обрати кај Караџовски-ги имал во поголем избор и давал попуст:vozbud::vozbud::vozbud::)))))))))

Луѓе мајтапот настрана,ама ова стварно е СРАМ шо се случи кај нас во салата,покрај толкаво обезбедување,ги има еден куп како на паркетот така и околу соблекувалните,влезовите,башка џандарите.
Чудна работа,треба да се расветли овај случај шо побрзо!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom