Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Се плашам дека евентуалниот ангажман на Неделков е поради одкажувањето на Талик али во секој случај да почекаме.Иначе Неделков е невиден борец се труди ама сепак далеку е од квалитетот
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Неделков у Амак играше по две минути на утакмица, па сеа ти види за каков играч станува збор :kesa:
Иначе Талик е тука беше не тренингот вчера, а за Кол не знам дали е тука и дали ќе се врати
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Рацете горе за ЛОЗАРИТЕ ! ! !
Не е битно кој ке играе за фени, требе да играе од срце, да биде борец... Џабе е квалитетен, ако играе како пичка, каа ноа мачка или соколов :tapp::tapp::tapp:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Хехе, така е, нема место за пички кај нас
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Така е, само цврсто.:sport1:

Ама јас пак ќе си кажам, Баснарков е класа за ќелчото.:kesa:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Рацете горе за ЛОЗАРИТЕ ! ! !
Не е битно кој ке играе за фени, требе да играе од срце, да биде борец... Џабе е квалитетен, ако играе како пичка, каа ноа мачка или соколов :tapp::tapp::tapp:
не викај така бе друже.може си заминале од фени али соколов е добар играч и добра работа бркаше кај нас.а јас мислам дека во мзт нема да му даваат повеке пари отколку во фени.али јбг тоа е негова работа.:salut:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Во МЗТ немаат пари да му даваат :toe: а фени како тргнале да затвараат фабрики и они не се нешто многу подобри
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
не викај така бе друже.може си заминале од фени али соколов е добар играч и добра работа бркаше кај нас.а јас мислам дека во мзт нема да му даваат повеке пари отколку во фени.али јбг тоа е негова работа.:salut:
Да, да, Соколов беше добар играч ама немаше простор за игра кај нас, со што му се гушеше големиот талент, сега во МЗТ ќе има простор за игра и ќе му биде најдобар играч.....:toe:
Со среќа нека му е во новиот клуб...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да, да, Соколов беше добар играч ама немаше простор за игра кај нас, со што му се гушеше големиот талент, сега во МЗТ ќе има простор за игра и ќе му биде најдобар играч.....:toe:
Со среќа нека му е во новиот клуб...

Tи пијан ли си бе со среќа му пожелуваш на оризот а леле шо нема да се изнагледам у п***у м***р абе нели гледаш дека копилето не остави на цедило на сред сезона и ќе игра во Мзт за 700 800 евра додека тука во Фени му дадија повеќе од 1000 евра па среќа ќе му посакуам каа ќе дојде тука у Кавадарци со Мзт една рака ориз у фацата ќе му маанам :pos2:со среќа нека му абе контра контра немој вакви испади уште еднаш да не ти го викнам Ричката со боздоганот:baeh::pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
А бе сеа за СЕЛОДРОМЦИ ќе имало поефтин ОРИЗ :pos: :pos: :pos:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Големиот кошаркарски талент Дарко Соколов кому му се пишеше голема кариера заврши во МЗТ...Уште кога играше занас аеродромци викаа дека е пичка сега ќе се уверат во тоа.Сеа ќе биде главна ѕвезда во тимот.Остнаа Талик и Кол а он пезивенко еден не играл за тиа пари.Баш ме интересира сега за шо пара играе
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Големиот кошаркарски талент Дарко Соколов кому му се пишеше голема кариера заврши во МЗТ...Уште кога играше занас аеродромци викаа дека е пичка сега ќе се уверат во тоа.Сеа ќе биде главна ѕвезда во тимот.Остнаа Талик и Кол а он пезивенко еден не играл за тиа пари.Баш ме интересира сега за шо пара играе
700 евра :toe:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Јас мислам дека ни завидуе од лани и не сака да имаме пак титула ке оде за без пари ке играе ама за нас не играе :toe:

Море лозари шо направите со тиа шалевите нека пише некој
 

Kajgana Shop

На врв Bottom