Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
А шо демек у Варна ли ќе се оде, абе ајде, бидите среќни Охрид ако го видите :vozbud:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
да бе знаела дека си обратен одамна сеа ми кажа
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
?! ОВА Е МАКЕДОНСКИ ЗБОР?! свашта.. :tapp:
ХАХАХА ТИ НАЈДИ ДА ЗБОРУИШ КОЈ ПИШЕ МАКЕДОНСКИ СВАШТА КОЈ ЈАЗИК ТИ Е ВОА БЕ А ТОЛЧКАЧ АКО НЕ ЗНАИШ ШО Е ТОГАШ ОДИ УБИЈ СЕ И НЕ КАЖУЈ ДЕКА СИ МАКЕДОНЕЦ :tapp::uvo: ИЛИ ПА ЕЛА ЈА КЕ ТИ ПОКАЖАМ ШО Е
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
И што треба да значи болдираното? не е печатна грешка струм`ца така и го изговарате без И
Морав да ти реплицирам иако е офтопик!Значи стварно си СЕЉАК!:pos2: Жити се од од кај ти текна тоа дека ние викаме Струмца без И :):):) не тропај глупости жити тебе:pusk: а инаку може да сонувате за град како СтрумИца :baeh:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Морав да ти реплицирам иако е офтопик!Значи стварно си СЕЉАК!:pos2: Жити се од од кај ти текна тоа дека ние викаме Струмца без И :):):) не тропај глупости жити тебе:pusk: а инаку може да сонувате за град како СтрумИца :baeh:
Не ни сакам да пробам да сонувам за град како СТРУМ`ЦА:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Морав да ти реплицирам иако е офтопик!Значи стварно си СЕЉАК!:pos2: Жити се од од кај ти текна тоа дека ние викаме Струмца без И :):):) не тропај глупости жити тебе:pusk: а инаку може да сонувате за град како СтрумИца :baeh:
Ја сваќам некој да е локал патриот ама да не е реален.Кој и град да е поубав тоа се нијанси а вие претставувате како вашиот да е Лас Вегас а ние село во Молдавија...И ај мењајте тема под хитно...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ја сваќам некој да е локал патриот ама да не е реален.Кој и град да е поубав тоа се нијанси а вие претставувате како вашиот да е Лас Вегас а ние село во Молдавија...И ај мењајте тема под хитно...
Абе добро те сваќам... каков и да е ваш си е, ама види го Vodza пример за прост народ во Кавадарци ги има многу како него и бетер од него :helou: Тој си мисли дека ние викаме Струмца и дека го лажам па иди докажи му на прост народ :pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе добро те сваќам... каков и да е ваш си е, ама види го Vodza пример за прост народ во Кавадарци ги има многу како него и бетер од него :helou: Тој си мисли дека ние викаме Струмца и дека го лажам па иди докажи му на прост народ :pos2::pos2:
Види сеа прост народ има и во Њујорк.Тоа е неминовно.Ама не верувам дека нашиот степен на простота и интелигенција може да се измери тука бидејќи преовладиваат други чуства.Навивачки и слично и тоа ја криви реалноста
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Струм`чанецу а по што мислиш дека ти си попаметен од мене?? :tapp: Тебе вратата да ти ја префарбат че не знаиш дома да си отидиш :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom