Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Хахаха опасен е Шеширкото, сакал за претседател на Р.М да се кандидира:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Потсетување, утре, т.е. денес, петок 12 декември играме со Торус во 19:00, не е некоја интересна утакмица а и плус петок е, ама сепак игра Шампионот и нели мора да одиме и оваквото шо е и то...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Одиме секако, малку заебан виа терминот ама ќе се снајдиме, дали ќе го седам шести час е дискутабилно :icon_lol:
Оно неоти ќе има ногу народ со Торус ама пак јас да си го загреам столчето едно пола саат порано не ќе биде лошо :)
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Одиме секако, малку заебан виа терминот ама ќе се снајдиме, дали ќе го седам шести час е дискутабилно :icon_lol:
Оно неоти ќе има ногу народ со Торус ама пак јас да си го загреам столчето едно пола саат порано не ќе биде лошо :)
Че те ослободе Фени бе :)))))))))) :icon_lol:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Една доста интересантна информација.Екипата на Раднички од Крагуевац нашиот противник за во Вторник ја победи екипата на Свислион Таково со 77-72 и сето тоа на гостински терен во Вршац.:toe:
А уш поинтересантно е тоа шо во Србија истите ове Раднички ние ги тепавме 12 разлика.Ај сеа разбери де
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
И тука ке и тепаме ама едноставно не му беше денот
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Aj сите на Јасмин да го пратиме Зегов виа не Вегов :pos2::pos2::pos2: легендата на кошарката во Кавадарци човекот кој остави голем белег во Кавадаречкиот спорт :pos2::pos2::pos2::kesa::icon_lol:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Оф оф оф...:pos2:
Лозари знаете некоја друга песна освен

Уууу...Уууу..Аааа.Аааа...Фени :pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Одиме секако, малку заебан виа терминот ама ќе се снајдиме, дали ќе го седам шести час е дискутабилно :icon_lol:
Оно неоти ќе има ногу народ со Торус ама пак јас да си го загреам столчето едно пола саат порано не ќе биде лошо :)
прав навивач не грее столица туку навива
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Одиме секако, малку заебан виа терминот ама ќе се снајдиме, дали ќе го седам шести час е дискутабилно :icon_lol:
Оно неоти ќе има ногу народ со Торус ама пак јас да си го загреам столчето едно пола саат порано не ќе биде лошо :)
Ова ме потсеќа ја коа бев средно, куп неоправдани и умилјкување кај професориците
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Море кој а турил ваа у петок да играат, на никој не му се играе сите мислат кај ќе се опиват вечер џоа муви без глави се маваа по теренот, едвај 20 разлика тепаме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom