Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ahahahhaah nemam komentar ti ni samiot neznaes sto si napisal pa ne nekoj drug bidi mi pozdraven nese zamaram so nepismeni:pos2::pos2::pos2:
da ti pisem na maternji jezik ako me ne razumes,ili ti je mater neka skopska k...a,a seme uvozno iz sumadije.pa zato si toliko pismen,slinavce jedan.
a mozda je obratno pa pokusavas da uvezes padeze u makedonski,pa zato iskacas kao majmun.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
da ti pisem na maternji jezik ako me ne razumes,ili ti je mater neka skopska k...a,a seme uvozno iz sumadije.pa zato si toliko pismen,slinavce jedan.
a mozda je obratno pa pokusavas da uvezes padeze u makedonski,pa zato iskacas kao majmun.

Ако ова е српски ја од Кавадарци сум.Лол:helou:
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Шерифот градоначанлник им е таму:pos2: Нова маица сеа само бетер искината...каков хит сељак беше коа бевме леле
Ajdeee i ti si otisol so pametot ...Hit Seljak ,mora da imaat nekoj natprevar ...kuznae kakva e gordasta da ja imas taa titula ,nego dajte nekoja prskanica navamu ,nesto cenatarov presusi :toe:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
da ti pisem na maternji jezik ako me ne razumes,ili ti je mater neka skopska k...a,a seme uvozno iz sumadije.pa zato si toliko pismen,slinavce jedan.
a mozda je obratno pa pokusavas da uvezes padeze u makedonski,pa zato iskacas kao majmun.

Што и да пишеш пак ќе испаднеш глуп...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Дали заборавивте да ги презентирате нај нај нај новите навивачи на ФЕНИ:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2:

Па тоа се ЦИГАНИ ИСТОК(не мислам на ДЕЛИЈЕ):kez::kez::kez:
И собрале 4-5 циганчиња и некои дечки од ВАТАША,му и дадиле тапаните и ајде смеи за цела сала:pos2::pos2::pos2:
Дечките беа катастрофа,врска немаа ни од тропање на тапанот ни од викање

Ние еднаш му скандиравме(бевме повеќе од 25 души)ТИКВЕШКИ РОМИ и они од таму ни враќаат ШАМПИОНИ:vozbud::vozbud::vozbud::pop::pop::pop::pos2::pos2::pos2::pos2:
А најјакото беше што претседателот отиди кај нив на трибината и навиваше со нив некоја минута(мислам на АМИР АБЕД у заграда МИЖОРКО):pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ХАОС БЕШЕ ејјјј

Ечевме ТОМО БИБЛ(чистачот у салата на утакмиците од БИБЛ лигата):pos2::pos2::pos2:
ВИДЕНОВИЌ МИКИ :drk::drk::drk::kez::kez:
ЅВОНЕ,ЅВОНЧИЦА,ЕРГЕН(диџејот у салата)башка и му ја запеавме доста време ЕРГЕН одев:pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud:
КИТЧЕ,СЛОНЧЕ(се мисле на СТАНКО):cuc::cuc:

ПОСЛЕДНАТА ЧЕТВРТИНА ЦЕЛО ВРЕМЕ ПЕЕВМЕ ЗА СНУПИ И ИГРАЧИТЕ ОД КЛУПАТА ГО ДУПЕА ЦЕЛО ВРЕМЕ :pos2::hump:


СЕ НА СЕ ЗАКОН БЕШЕ:pop::pop:

:costumed2:costumed2:party3::party3::music5::music5::music2::music2:
:music3::music3::music3:

3.......2........1....... аууууууууууу

ај си кажавте се. ЛОК на темава комотно пошо НЕ ПОСТОИТЕ
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
decko neli gleas koj e pogolem majmun u slucajov!!! ja ti kazav i preeska i pak ke ti kazam ti samiot neznaes sto pisuvas!!! A za toa deka ne razbiram ubavo razbiram makedonski ne se sekiraj !! i uste edna rabota ako mi je materni jezik srpki onda je moja majka srpkinja a ne sk k...a!!! prasaj ja majka ti moze kako se custuvuva posle sekoja utakmica so mzt!!! hahahah
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ауу каква утакмица.Беше јако почнувајчи од атракциите на Кол и Прековиќ преку смешните промашувања на Станковиќ,тропањето од страна на нашиот џермен,навивањето на ромите,петте минути на нашите деца на теренот па се до убедливата победа.Честитки за кошаркарите ногу јака утакмица ни пружија.Имав желба да ги отераме над 100 и плус 50 ама Рајковиќ му даде шанса на резервистите.Слаба алка немаше денеска сите беа на ниво против аутсајдерот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom