Фан Клуб : Фени Индустри

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
ALOOOOOOOOOOOO AJ DOSTA VEKE!!!!!!!!!!!!!!!IDEME U HRVATSKA NA RAKOMET U 2009????SITE ZAEDNO???
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Кој ги започна според тебе?
Јас?
ти,параглајдерот и уште некои личности..
а банда ништо не рече али јас проценив како целина и тоа е тоа....

ајде сеа да се посмееме

 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ALOOOOOOOOOOOO AJ DOSTA VEKE!!!!!!!!!!!!!!!IDEME U HRVATSKA NA RAKOMET U 2009????SITE ZAEDNO???
Кога македонскиот народ ќе биде спремен да смени менталитетот и кога сите недоразбирања ќе се надминат кога е во прашање нацијата, тогаш Еу ќе не моли да не прими, а не ние нив. Незнам зашто ама некако во моментов навивањето на сите навивачки групи како една ми е mission impossible, бар мене. Не сме ние таков народ да бидеме сложни, ќе се испотепаат меѓу себе (веројатноста за јас да одам на првенствово е помала или еднаква на нула :) )
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
ти,параглајдерот и уште некои личности..
а банда ништо не рече али јас проценив како целина и тоа е тоа....

ајде сеа да се посмееме
Грешка си, ама нека ти биде.
Ептен провокации имаше, па затоа одговорив...али батали ај, отидов да спијам.:)
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
Кога македонскиот народ ќе биде спремен да смени менталитетот и кога сите недоразбирања ќе се надминат кога е во прашање нацијата, тогаш Еу ќе не моли да не прими, а не ние нив. Незнам зашто ама некако во моментов навивањето на сите навивачки групи како една ми е mission impossible, бар мене. Не сме ние таков народ да бидеме сложни, ќе се испотепаат меѓу себе (веројатноста за јас да одам на првенствово е помала или еднаква на нула :) )
EVE BE BRAT NEKOJ SE SLOZI POGORE.koa ke grmneme tamu edno 300-400 dusi ke vidam dali onie dancite i skandinavcite ostanati ke tropaat so tie daskite na race:salut::salut::salut::salut:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Кога македонскиот народ ќе биде спремен да смени менталитетот и кога сите недоразбирања ќе се надминат кога е во прашање нацијата, тогаш Еу ќе не моли да не прими, а не ние нив. Незнам зашто ама некако во моментов навивањето на сите навивачки групи како една ми е mission impossible, бар мене. Не сме ние таков народ да бидеме сложни, ќе се испотепаат меѓу себе (веројатноста за јас да одам на првенствово е помала или еднаква на нула :) )
Види...право да ти кажам, навивам за било кој скопски тим ако игра меѓународен натпревар. И многу ми е мило ако победи.
Само има премногу празноглави ботови кои се јачаат ако опцујат или скршат некое стакло...никој не е рамнодушен на тоа.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Види...право да ти кажам, навивам за било кој скопски тим ако игра меѓународен натпревар. И многу ми е мило ако победи.
Само има премногу празноглави ботови кои се јачаат ако опцујат или скршат некое стакло...никој не е рамнодушен на тоа.
jas u kavadarci doma go skrsiv televizorot od radost koga trickovski mu tresna gol na bolton.ic ne mi e vazno koj igrae samo Makedonec da e.preku kur mi e od roboti od evropsko proizvodstvo so mi verglat denje noce deka ni sme bile pleme i uste ne sme bile spremni za so niv.pa tuka koa se jadelo so srebren pribor ,oni so kamenja glavite uste si gi krsele.i tia takvi deneska mi prodavat magla tuka.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
EVE BE BRAT NEKOJ SE SLOZI POGORE.koa ke grmneme tamu edno 300-400 dusi ke vidam dali onie dancite i skandinavcite ostanati ke tropaat so tie daskite na race:salut::salut::salut::salut:
site se slagat,i posto site pogolemi agencii se u skopje poterujte si ja rabotata po so vreme,za da bide poevtino,a posle ce ne izvestite site preku forumot.ja nesto slusnav deka i RFM ce pravel carteri za Hrvatska,ali ne potvrdeno.Ako dobijam tocni informacii site ce bidete zapoznati.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
NBATV, за љубителите на кошарката, гледајте Сан Антонио - Чикаго, многу јака утакмица е, водеше Чикаго 9, сега на крај на трета губи 5, им направија 16:2 серија...ги гледам овие, прееска ги гледав и Партизан и си викам дека она што го гледав од 19:00 е различен спорт со ова на телевизија...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
jas u kavadarci doma go skrsiv televizorot od radost koga trickovski mu tresna gol na bolton.ic ne mi e vazno koj igrae samo Makedonec da e.preku kur mi e od roboti od evropsko proizvodstvo so mi verglat denje noce deka ni sme bile pleme i uste ne sme bile spremni za so niv.pa tuka koa se jadelo so srebren pribor ,oni so kamenja glavite uste si gi krsele.i tia takvi deneska mi prodavat magla tuka.
јас со сестра му се маткав :back:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Не сакам никој грешка да ме свати ама стварно ми е преку глава од муабети од типот да беа Лозари ќе беше вака или така. Кога на оваа утакмица не подпаднаа на атмосферата и не дадоа подршка на играчите тогаш незнам кога ќе го сторат тоа. Инаку уште еднаш Кавадарци покажа дека е потребна само една мала група на навивачи од страна да ги испровоцира и атмосферата во салата да се вжешти до максимум.

Генерално една добра партија на Фени кој со тимска и паметна игра на крај го заврши натпреварот во наша корист.
Па ние бевме таму и ние бевме тие што на крајот од утакмицата бевме кај влезот на западот и се мававме со стакла со СПБ

Daj be ne seri.Ni skrsivte edno staklo na avtobus ama toa od nadvor zasto avtobusite imaat po 2 stakla taka da ne napravivte nisto posebno i nema povredeni.Za incidentot so ACAB moze go jadel nekoj ama se gleda kolku si navijacki obrazuvan sto se palis na toa.Pokusaat edni decki da ni se doblizat ama koga se uletagvme cela tribina niv gi snema a nie se presmetuvavme so ACAB.
Баце не лажи многу,3 стакла се скршени а башка и едно баце претепано(у права смисла на зборот) кога се враќаше од веце

А вие кога влеговте у сала се мислевте којзнае кој сте па почнавте да плукате по обични гледачи......ама џандарите убаво ви го дотераа умот....

А инаку ние не се палевме кога ве тепаа немај мака


lani koga nas ne mavase ACAB,kozarite placea od sreka,na vas vi kazuvavme vie ne veruvavte....
mozam samo da kazam deka imeto lozari treba da se izbrise od mak tifo scenata...
doo vodza..pesnava na off topik JAS SUM LUD......?? sto e fintava,vasa pesna e sega?
Ц ц ц
Абе да не беа Лозари вие којзнае како ќе се викавте,можеби Струмички манијаци:kesa:

Песната не е наша
А кога ја имаме пеено таа песна?:tv:

Епа и да се избрише името ЛОЗАРИ од навивачката сцена може да си го вратиме украденото име од страна на Струмичани:toe::toe::toe:
мислев на навивање... бројност... верност... вие се активиравте последни 2 години кога имате јак тим, пред 3годиним, нигде ве немаше... додека ние и а врв и на дно секогаш сме верни !!!
Па сеа навиваме за Тиквеш кој шо губе по 15 разлика од вториот тим на Вардар
ај не се вадете, барате просторија со интернет, телефон, телевизор, вработувања и уште незнам што... ние од управа немаме денар видено 15 години, па што да бојкотираме како вас??? љубовта кон клубот е појака од се, за управата ме боли кур денес е тука утре си оди...
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom