Фан Клуб : Фени Индустри

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A ti lepo fino pred TV i gledaj kosarka od 19 h i neka ti bide krivo so nemate sampionski tim so sampionski ambicii. Aj mozebi ke saka trifun i so vas malku da se :sekss: pa ke ve zeme. Uste kosarka i hokej mu ostana os sportovite , go nadmina Zingo :pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud:
А јас фино лепо ке си одам да си го гледам Мзт, Фени и работнички ми значат исто како и обичаите на Маите и Инките, не се замарам јас со нив, како што вие се замарате со Мзт, јеби га...а на Трифун, можете да му се фатите, најголемиот спортски успех го направи Трифун во Македонија, така да пукнете душмани антимакедонски!!!
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Za da ne mislite deka sakam da go sokrijam mojot identitet as sum Nikola Stojanov poznat po prekarot Struja pa ako ima nekoj nesto da mi kaze neka me pobara na 071420501 ili 075590788 a isto taka moze i na struja86@hotmail.com ili skype zero1986cool pozdrav do site lozari NAJ JAKI SME KE SE VIDIME VECER
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Za da ne mislite deka sakam da go sokrijam mojot identitet as sum Nikola Stojanov poznat po prekarot Struja pa ako ima nekoj nesto da mi kaze neka me pobara na 071420501 ili 075590788 a isto taka moze i na struja86@hotmail.com ili skype zero1986cool pozdrav do site lozari NAJ JAKI SME KE SE VIDIME VECER

:pos2::pos2::pos2::pos2:

Еве го и овој остаил податоци....Не е полиција ова бе абдал...:tapp:

П.С. Адреса немаш напишано... Си забораил у брзање...
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
А јас фино лепо ке си одам да си го гледам Мзт, Фени и работнички ми значат исто како и обичаите на Маите и Инките, не се замарам јас со нив, како што вие се замарате со Мзт, јеби га...а на Трифун, можете да му се фатите, најголемиот спортски успех го направи Трифун во Македонија, така да пукнете душмани антимакедонски!!!
ako ste vie Makedonci kako sto kazuvate nema na sekoe kose u shkup da vi se veat znaminja so orli. Dojdi vo Kavadarci i pogledni kolku e cista Makedonija.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Decki abe nemate li vas forum. Kazete ako treba da urgirame!!!

:vozbud::vozbud::vozbud:

Што има врска тоа со на чив форум пишувам???..Кога давав анализи на играчите на Фени не видов некој да се буни или пак да реплицира пошо све беше на место кажано...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Тие па МТВ претеруваат веќе...Ај еднаш-два пати...Ама веќе сите граници се поминати..100 пати така !Да им е**м ....:tapp::tapp::tapp:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тие па МТВ претеруваат веќе...Ај еднаш-два пати...Ама веќе сите граници се поминати..100 пати така !Да им е**м ....:tapp::tapp::tapp:
не се нервири Столе толко им се можностите нели гледаш немат пари да платат вработените не па пренос да откупат:toe::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom