Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Он нема да знае главата кај му е, у прв ред ќе се наседнеме 20 души има ж'шката да му ја пукнеме, а секако да не ги заборавам Грнето и Симиќ, ќе бидат плукани во секоја можна прилика
Незнам зошто но Симиќ ми остави добар впечаток пред две години кога Фени го бараа.Тој јавно им се извини на управата на Фени оти ги прекина преговорите со Фени.Али Грнчаров а посебно овој штркот најебали су
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ај ќе видиме дали нема да се замара, дојди ќе видиш :pos2: :pipi: :tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ај ќе видиме дали нема да се замара, дојди ќе видиш :pos2: :pipi: :tapp:
Треба да дојдам,ќе видиме!И после ќе плачете прст ви покажал,тоа ви покажал...
П.С Како сакам да ве наебаа со 5-6 тројки,и со забивање,како што беше на претпоследната утакмица од финалињата :vozbud::vozbud::vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
димче могилче да не изгасне.хахаха,он може само некој помал пожар на малешевијата да изгасне,ништо друго.
Хахахаха, или фолиите у Градско ако му се запалат :pos2:
 
K

kaiser soze

Гостин
Треба да дојдам,ќе видиме!И после ќе плачете прст ви покажал,тоа ви покажал...
П.С Како сакам да ве наебаа со 5-6 тројки,и со забивање,како што беше на претпоследната утакмица од финалињата :vozbud::vozbud::vozbud:
гледај он да не плаче како лани,абе судија слушај шо ми викат жена ми е к...а едно друго.изгледа си бил у хибернација лани па не си го видел како плаче од публиката.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
гледај он да не плаче како лани,абе судија слушај шо ми викат жена ми е к...а едно друго.изгледа си бил у хибернација лани па не си го видел како плаче од публиката.
Ох бре боже,на судијата му зборел :pos2::pos2::pos2:Од каде па знаеш ти што он му зборел на судијата,или ти ги збираш топките и тренерките кога влегуваат резервите во игра па слушаш што зборат и играчите дај доста глупости...На секоја утакмица Фени-Струмица,Струмица-Фени салите беа преполни !Он слушнал Диме што му кажува на судијата:kesa:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе че биде згазен да му ибам фризурата селска
 
K

kaiser soze

Гостин
Ох бре боже,на судијата му зборел :pos2::pos2::pos2:Од каде па знаеш ти што он му зборел на судијата,или ти ги збираш топките и тренерките кога влегуваат резервите во игра па слушаш што зборат и играчите дај доста глупости...На секоја утакмица Фени-Струмица,Струмица-Фени салите беа преполни !Он слушнал Диме што му кажува на судијата:kesa:
ох бре момче младо па ни бевме тиа шо му викаа кога фрлаше слободни и бевме седнати зад кошот и он не посочуваше на судијата.поголем доказ од тоа здравје.а изгледа ти си му и собирал тренерките оти гледам си бил со тоа преокупиран наместо со утакмицата.али боље тоа него да се бавиш со политика:pos2::nenene:
 
K

kaiser soze

Гостин
почна нешто на сулфур многу да мириса на форумов или се лажам себе.
а за утакмицата мислев дека е само шпекулација дека е у среда ама се уверив дека не е така,многу го згуснале календарот нешто.мислам дека ќе гледаме добар натпревар у среда,се зголеми ривалитетот меѓу фени и фершпед оваа сезона ќе биде интересно,главни конкуренти се сега.ќе навиваме сите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom