Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Да да а ова доле ако не се лажам е неговата женска.Па бегајќи ја оставил и неа да гори во оѓинот.Значи пиче и во фаца и во понашање...

Daj postni slika od tebe da vidime sho muze si ti :)

100% si onoj gadnion od klipot so Seshir spremen da luduva na Ibiza


ps:Aj sea spomni ja majka mi ... Poso IQ ti e pod 0:baeh::baeh:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А бе што му го пушиш курот на дечкото нели гледаш дека веќе не те ебе за безпари.ај иди...гледај телевизија.:tv:
Ќе глеам =) Иам поише телевизори у соба него шо има навијачи на лозари .. а за пушење кур ... да го знам типот или да ми затребал па да му го пушам ... али коа имате дегенерици сељандурски шо коа немаат шо да кажат ... ке кажев еден збор али сумњам дека ќе го разберевте ... почињате да вреѓате фаци и женски без да покажете вие што суртуци сте (колку може да нема човек имагинација за да не ве осмисли убаво??)така :tv::tv:да ... а и морам да кажам ... ми се поткрева курот коа ве реметам ..а и што ? ке ме тепаш можда ? Преку екран ке ми искочиш ???


пс:Нов јузер глеам си напраил :helou: Немој пак да те бануваат и на овој зашо ке снемате ИП адреси у кавадарци :uvo::uvo: (извини ако сум смешал јузери)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Дискутирајте на темата..кло/в/новите се моја работа..
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ги уплаши арно си правеа муабет ах маркусе маркусе
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
значи ништо од Димче у Фени.
Димо од Градско нема шанси кај нас и да играе публиката ке го мразе еее шо а до пцуме Ивана жена му типот се јадеше од нас неможеше да играе :vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
да не зборуваме веќе за него има многу луге тука што сентиментално се поврзани со димче!јавна тајна е дека во кавадарци владее анти-димче(гратско) расположение.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
да не зборуваме веќе за него има многу луге тука што сентиментално се поврзани со димче!јавна тајна е дека во кавадарци владее анти-димче(гратско) расположение.
Така е и за тоа ке биде плукан исто како грнчаров што го плукаат во работнички :smir:
 
K

kaiser soze

Гостин
штета за димитровски,ама тоа е логичен епилог после година и пол,не заигра кошарка нонстоп повреден не ме чуде ако не заврше а и кариерата.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не оти Рајковиќ не му дава шанса, човекот стварно го има изгубено веќе осетот за кошарка, ај коа е у напад ќе шутне некоа тројка ќе влезе, ама у одбрана не може да се снајде, цело време играчот му бега, бавен е, со задоцнета реакција, без енергија, може он сака да играе ама прашање е колку може
 
K

kaiser soze

Гостин
Не оти Рајковиќ не му дава шанса, човекот стварно го има изгубено веќе осетот за кошарка, ај коа е у напад ќе шутне некоа тројка ќе влезе, ама у одбрана не може да се снајде, цело време играчот му бега, бавен е, со задоцнета реакција, без енергија, може он сака да играе ама прашање е колку може
не во право си нема кривица рајковиќ,сепак човекот се гледаше го изгубил сензот за кошарка,инертен,се фрустрира му бегат ногу потроми кошаркари шо беа од него,абе тоа е хронична повреда еднаш двапати и толку треба.а човекот па и се надева за место у репрезентација,со која форма бе мачка.
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
1
Daj postni slika od tebe da vidime sho muze si ti :)

100% si onoj gadnion od klipot so Seshir spremen da luduva na Ibiza


ps:Aj sea spomni ja majka mi ... Poso IQ ti e pod 0:baeh::baeh:
Ве гледам,ве читам и ви се чудам на паметот.Од муабет за Поповиц вие ја префрлате топката кон лични навреди.кога немате што да казете,само навредувате и провоцирате.Изгледа овој аеродромецов толку направил да се цувствувате неудобно во своја коза,па се замарате само со него.Паметен после изгледа,па паметен е со колибри како вас.Зборувате за навивачки групи наназад 100 страни. Навивачка група Лозари?ја мислев дека не постои таква група.подужница на битола.на фени не му треба навивачка група за да биде првак,па усте и уценуваат.едно комбе немозат да наполнат ке го уценуваат фени. абе доста таму не се бламирајте и на форумов,ресете си ги проблемите на друго место.Во слуцај да не ги ресите има една институција бардовци,сите за таму сте
а за димитровски,и така не играше две сезони,џабе пари,ке си земете покорисен играц,а сега наркоманот ке отиде во годел и таму пак ке заигра
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ве гледам,ве читам и ви се чудам на паметот.Од муабет за Поповиц вие ја префрлате топката кон лични навреди.кога немате што да казете,само навредувате и провоцирате.Изгледа овој аеродромецов толку направил да се цувствувате неудобно во своја коза,па се замарате само со него.Паметен после изгледа,па паметен е со колибри како вас.Зборувате за навивачки групи наназад 100 страни. Навивачка група Лозари?ја мислев дека не постои таква група.подужница на битола.на фени не му треба навивачка група за да биде првак,па усте и уценуваат.едно комбе немозат да наполнат ке го уценуваат фени. абе доста таму не се бламирајте и на форумов,ресете си ги проблемите на друго место.Во слуцај да не ги ресите има една институција бардовци,сите за таму сте
а за димитровски,и така не играше две сезони,џабе пари,ке си земете покорисен играц,а сега наркоманот ке отиде во годел и таму пак ке заигра

А зашо мене ме цитираш ? =)

Не сум од Кавадарци "за жал" =) така да ме боли за Фени искрено

Само ме интересираше шо сурат има типот пошо заприметив почна за педерски фаци и пички да мрчи.

ајт позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom