Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
ima do nekade vistina mi kazaa del od igracite tie imaat dogovori no eve na primer protiv Pelister ili protiv ovie od BIBL nesum siguren bile kazneti mislam 10% iako pobedile sto znaci deka ne im gi kratat platite zaradi dogovorot ama im gi kratat pozem za nezalaganje lani koga imaa pari ko ludi im davaa i koga ce izgubea a sega i koga ce pobedat im kratat
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
bb[noone];1788930 напиша:
sho stana rabotava so timovive...prven Strumica pa sega Feni ? :S
Чекај бе не сме заминати :smir:

И нормално дека ќе им кратат плати, за тие пари што ги земаат треба да гинат на теренот, не да примаат 40 коша во една четвртина од Пелистер, тим со 3 помал буџет од нашиот, нека се научат на ред, Фени не е тарапана, има сега ама ќе снема...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Другар ти кажал ли некој каков клошар си бе оди таму ајде во тоа заедничкото ВЦ што ви е во згрда заплакни се троа смрдиш ебате селакот од Селодром:jaj::tapp:
Селски,знам дека боли што не си и што нема никогаш да бидеш граѓанин..Тоа ти е во крвта тебе..ШТА ТИ ВРЕДИ ЛЕПОТА КАД СИ ИЗ ПРОВИНЦИЈЕ?! што да кажам поише?!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Селски,знам дека боли што не си и што нема никогаш да бидеш граѓанин..Тоа ти е во крвта тебе..ШТА ТИ ВРЕДИ ЛЕПОТА КАД СИ ИЗ ПРОВИНЦИЈЕ?! што да кажам поише?!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Многу јако го заеба браво... дај не се глупирај...господ кога фрлал памет ти чадор си носел!:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Селски,знам дека боли што не си и што нема никогаш да бидеш граѓанин..Тоа ти е во крвта тебе..ШТА ТИ ВРЕДИ ЛЕПОТА КАД СИ ИЗ ПРОВИНЦИЈЕ?! што да кажам поише?!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2: Ocigledno poradi ovie od Aerodrom ke gi zamrazam site skopjani.A bas steta ima i fini momci vo Skopje.So ovie od Centar se razbirame ama so ovie od Selodrom nema razbiracka.Ama bas i ti kako so kaza backo se razlikuvaat momcite od centar i od selskite provincii...
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Чекај бе не сме заминати :smir:

И нормално дека ќе им кратат плати, за тие пари што ги земаат треба да гинат на теренот, не да примаат 40 коша во една четвртина од Пелистер, тим со 3 помал буџет од нашиот, нека се научат на ред, Фени не е тарапана, има сега ама ќе снема...
Ne vikam deka ste zaminati ama veke pochnale plati da kratat...Ako ne osvojat ovaa godina nishto,ke vidime sho ke bide :)
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Многу јако го заеба браво... дај не се глупирај...господ кога фрлал памет ти чадор си носел!:helou:
тони здупка си..ај губи се и :pusk: Јас понекад само мајка ти ја заебавам затоа немој така не е ферски
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Селски,знам дека боли што не си и што нема никогаш да бидеш граѓанин..Тоа ти е во крвта тебе..ШТА ТИ ВРЕДИ ЛЕПОТА КАД СИ ИЗ ПРОВИНЦИЈЕ?! што да кажам поише?!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Треба да го забранат форумот за дечиња.
Според мене треба да те банират админите.
Ама ај чим тебе не те санкционират еве че се изразам и јас.
Кхм.

Плус и ако те разбере дечко ти дека се селанчиш вака по форумите че ти се скара.
Ми звучиш како геј.

Ако не знаиш шо е тоа геј, прашај го дечко ти че ти каже.

Верувам дека животна желба ти е да те легне Тони Симиќ на музика од Елтон Џон.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
a da ne ke ja davaat Feni - Ovce pole na MRT ? ili ako znaete koja ka ja davaat..pishete
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Jas bi rekol deka koga Gospod(neka ni prosti so go spomenuvame za gabe) frlal pamet site aerodromci cekale red za vo polsko WC...

Опа сељачињата се поднаљутија?! ма не се нервирајте за џабе цел живот ке си останете ОПИНЦИ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom