Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
Feni nema da propadne bacinja ni edni so samo praite bosh muabet... a klubot pa ic... AMERIKAN4E IS BACK!!!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Feni nema da propadne bacinja ni edni so samo praite bosh muabet... a klubot pa ic... AMERIKAN4E IS BACK!!!
Да бе Американ4е ис бек и ти ќе ја спасиш фабриката аман:tapp:,Можеби привремено може да не работи фабриката додека не се најде решение за струјата или додека се среди цената... останува да видиме така секој може да кажува што сака.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
а бе момци и да пропадне фени тимот уште ке постое шо мислите фени ги купува сите играчи нема врска постоат повеќе луѓе што инвестират во фени, фени ги купува играчите со 5% неплаќање данок на државата епа сеа ти види дневно колку заработуе и извади 5% од заработувачката и ке видиш колку пари само остануваат па да не правиме муабет за годишна заработка Фени ке опстане и ако остане под клуч!!! :helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Лоренс Мек Кензи го мајнале...:toe:Денес во спорт пишаше.:helou:
Лоренс Мекензи доби шут карта уште вчера поради не сериозниот негов пристап кон обврските односно повеќе му буше важно да излезе и да се пијанчи во ноќните клубови во Кавадарци одколку дуеле со Ферпшерд во саботата и тоа кулминирало со негово бркање односно Рајко немал трпение и му дадил отказ сега после утакмицата со Брашов најверојатно ќе се знае кој играч ќе биде донесен како негова проба башка разбрав дека и Рајко никако не можел да го фклопе со останатите во тимот пошто Лоренс сакал да игра сам односно да завршува акциите сам а тоа ја руши концепцијата на тимот односно тимската игра која го краси Фени еве веќе 2 сезони.:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Лоренс Мекензи доби шут карта уште вчера поради не сериозниот негов пристап кон обврските односно повеќе му буше важно да излезе и да се пијанчи во ноќните клубови во Кавадарци одколку дуеле со Ферпшерд во саботата и тоа кулминирало со негово бркање односно Рајко немал трпение и му дадил отказ сега после утакмицата со Брашов најверојатно ќе се знае кој играч ќе биде донесен како негова проба башка разбрав дека и Рајко никако не можел да го фклопе со останатите во тимот пошто Лоренс сакал да игра сам односно да завршува акциите сам а тоа ја руши концепцијата на тимот односно тимската игра која го краси Фени еве веќе 2 сезони.:smir:
A kako samo go najavuvavme kako ekstra zaslijuvanje.Koj ce go gleda sega Samardziev 40 minuti da a tropa topkata u mesto.Imav nades deka so Mek Kenzi ke se razdvizat rabotite.I so doaganeto na Sokolov Samardziev e non stop vo igra taka da poslednite 10 minuti edvaj gi ode.Da te ebam u trenerot.Sea do polusezonata ke si gi drzime jajcata so CEMATA:nesum:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Имате ли некоја инфромација кој би можел да биде тоа?
Незнам сварно незнам најверојатно некој странец ќе биде е сега кој ќе видиме како што реков после утакмицата со Брашов пошто домашни играчи односно Македонци на позиција 1 нема слободни така да ќе биде или некој црнец од Америка или некој Србин.:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
A kako samo go najavuvavme kako ekstra zaslijuvanje.Koj ce go gleda sega Samardziev 40 minuti da a tropa topkata u mesto.Imav nades deka so Mek Kenzi ke se razdvizat rabotite.I so doaganeto na Sokolov Samardziev e non stop vo igra taka da poslednite 10 minuti edvaj gi ode.Da te ebam u trenerot.Sea do polusezonata ke si gi drzime jajcata so CEMATA:nesum:
Во спорт пишуваше дека после натпреаврот со Брашов ќе се знае кој ќе биде новиот играч...Ако може Дарко да се снаје на 1 со Чемата,можеби ќе го земате Бошњак уште нема ангажман.:helou::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Имате ли некоја инфромација кој би можел да биде тоа?
Aleksandar Angelov-Snoopy povratnik od NBA-ligata.Bese na proba vo Sarlot ama ne bival pa zatoa se vrati vo Makedonija vo nasiot tim.Ke bide estra zasiluvanje na pozicija play...Niz gradot se vrtat cena okolu 5000 evra mesecno...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Moре Тасо сеа ти шо го мразиш Чемата е друго двајсет Мекензи си заслужи да го избркат да си кажиме реално типот петок сабота нон стоп до 3 саат беше на К7 башка у петокот си замина во 2 30 со две девојки еј и после тоа знаиш шо имат правено а во саботата има утакмица со најесериозниот конкурент за титулата ами сеа да го ебам претерува и он неможе сите играчи да си легнат во 10 саатот вклучувајќи го и Донал Кол кој е негов цимер а он најпаметен се шета по ноќни клубови се секса цела вечер и лока пиво како мисир па и прав е Рајко шо го избрка поарно Чемата нека а траска топката него ли некој исфилман нигер кој е дојден само за пари и глупости.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Moре Тасо сеа ти шо го мразиш Чемата е друго двајсет Мекензи си заслужи да го избркат да си кажиме реално типот петок сабота нон стоп до 3 саат беше на К7 башка у петокот си замина во 2 30 со две девојки еј и после тоа знаиш шо имат правено а во саботата има утакмица со најесериозниот конкурент за титулата ами сеа да го ебам претерува и он неможе сите играчи да си легнат во 10 саатот вклучувајќи го и Донал Кол кој е негов цимер а он најпаметен се шета по ноќни клубови се секса цела вечер и лока пиво како мисир па и прав е Рајко шо го избрка поарно Чемата нека а траска топката него ли некој исфилман нигер кој е дојден само за пари и глупости.:salut:
Зарем има и такви?Што мразат играчи од клубот за кој навиваваат?:uvo::nesum:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Aleksandar Angelov-Snoopy povratnik od NBA-ligata.Bese na proba vo Sarlot ama ne bival pa zatoa se vrati vo Makedonija vo nasiot tim.Ke bide estra zasiluvanje na pozicija play...Niz gradot se vrtat cena okolu 5000 evra mesecno...
Tebe da ne ti smrdat carapite be? :)
Koskata u NBA na proba!? :pos:
Ne zaebavaj be, uste se mocam od smea sam kaa ulav doma...
Moze i zaminal na proba u Sarlot, posle treta smena u feni(fabrikata) ako go fanal rejsot u 15 za 6. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom