Фан Клуб : Фени Индустри

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe mi pustas klip pred 10 god hahahah ti si nenormalen be kaj ste togas sea ili se sobrale budalite ko so si zborat sami kavadarcani samo najidiotite idat sto ne sumljam, vo toa se glea ubavo i mi se falis brkaj rabota be i ne se fali za toaod pred 10 god
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
abe mi pustas klip pred 10 god hahahah ti si nenormalen be kaj ste togas sea ili se sobrale budalite ko so si zborat sami kavadarcani samo najidiotite idat sto ne sumljam, vo toa se glea ubavo i mi se falis brkaj rabota be i ne se fali za toaod pred 10 god
Дете тебе не ти е арно....не е до тебе до болеста е :toe:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ќе се деси вие да пропаднете зашто после струмица вие сте сега нa ред тоа да се деси ;)
МРШ бе кретен ајде гледај филмови со Грчка митологија и дркај....ти ебам тоа безкичмењакот:jaj:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
как можее 1 година се иста песна ..... секој ден се исто .. нии сме појаки вии сте послаби ... се пцууте ... ке се отепате ..:vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66

Ќе се десе ли воа пак даа:salut:
Moze se da se dese.Moze i Evro liga ke osvoime no taa utakmica ke ostane edna i edinstvena.Nema takvo nes da se povtore.Toa se desava ednas u stotte godini.Da gubis 15 razlika na 3 min do kraj i na krajot da pobedis +3 u poslednata sekunda.Utakmica na zivotot.Mozebi Gurov i Samardziev osvoile zaedno 15 tituli no nikogas ne pocustvuvale takvo custvo...Se nadevam i na ovaa sezona deka ke ima vozbudlivi momenti no realno toa so se sluci na 15.03.2008 se slucuva samo ednas.Ili pa vtor pat...Prviot pat bese negativno vo 1997 koga na takov nacin zagubivme od Godel Rabotnicki vo kup finaleto vo Kavadarci
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Де бе не се замарајте со тиа, глеаш 2 грама мозок нема, едноставно нели, ГЛУП!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom