Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Стак да ја нема повредата,Кол е подобар од него?:pos2:Вилкинсон?Па ти знаеш ли каде игра Вилкинсон?Те молам немој вакви муабети Кол по јак од Вилкинсон:pos2::pos2:
Абе христов , значи ти играш кошарка тука во струмица а јас играм во србија и јас сум појак од тебе ? а неам веза ... хаха така иде твојто .. :toe:
-не го правам Кол да е по јак од Билкинсон туку така ти викам така иде твојто ....
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
hristov smeni ja ziti se slikata so bogoev-veke nema da go gledas vo strumica na parketot.da ke go gledas ama kako protivnicki igrac.

тебе да ти дават пример да кажеме 8 илјади евра повеке нема да одиШ ?
кога ке размислиш добро ...животот е снајди се па живеј ...
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
тебе да ти дават пример да кажеме 8 илјади евра повеке нема да одиШ ?
кога ке размислиш добро ...животот е снајди се па живеј ...
druze toa sto ti mi go kazuvas kako primer ama bas nikade ne e spomnato vo mojot post.a i kraj kraeva toa i ne e tvoj profil za da objasnuvas za sto i kako stoi taa slika tamu.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Абе христов , значи ти играш кошарка тука во струмица а јас играм во србија и јас сум појак од тебе ? а неам веза ... хаха така иде твојто .. :toe:
-не го правам Кол да е по јак од Билкинсон туку така ти викам така иде твојто ....


корн..!! како прво е Вилкинсон а шо кажа толку лошо христов дека Вил.. е подобар од Кол тв нели е точно ......
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
корн..!! како прво е Вилкинсон а шо кажа толку лошо христов дека Вил.. е подобар од Кол тв нели е точно ......
Мрзе ме да ти пишам имаш погоре објаснато ,,,
се зависи од соиграчите а ти ако мислиш за 1 vs 1 незнам не го познавам Бил.... така да Поздрав нека тиобјасне некој јас само му кажав на христов што кажува ... ;)
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абе со говорате вииии :pos2::pos2::pos2::pos2: кол е подобар од вилкинсон :pos2::pos2::pos2::pos2: ии ајде доста за тв веке темата е фан клуб фени ... кавадарцани де казејте дали ке има засилуванје
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
абе со говорате вииии :pos2::pos2::pos2::pos2: кол е подобар од вилкинсон :pos2::pos2::pos2::pos2: ии ајде доста за тв веке темата е фан клуб фени ... кавадарцани де казејте дали ке има засилуванје

Шо си го завлекол тоа “вииии“ бе, фински да не зборуваш... КооТееПее:pos:

И дај не се прави паметен и престани да копираш мислења, ти знаеш за Вилкинсон колку ја шо знам за политичката историја во Сомалија...

Засилувања кога ќе има ќе дознаете.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Шо си го завлекол тоа “вииии“ бе, фински да не зборуваш... КооТееПее:pos:

И дај не се прави паметен и престани да копираш мислења, ти знаеш за Вилкинсон колку ја шо знам за политичката историја во Сомалија...

Засилувања кога ќе има ќе дознаете.

добро де ..... :pos2::pos2: и кој копире мислењљ и кој се права паметан ............. и ајде да престанаме веке со тава вилкинсон е појак од кол . кол е појак од вилкинсон ..... поз... мадрид...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
добро де ..... :pos2::pos2: и кој копире мислењљ и кој се права паметан ............. и ајде да престанаме веке со тава вилкинсон е појак од кол . кол е појак од вилкинсон ..... поз... мадрид...
Ај поз (колку ја мразам оваа кратенка:)) нека биде.

Мене право да ти кажам ич не ми е гајле за Вилкинсон, оти не планирам да го гледам за Репрезентција, уште помалку во нашата лига...
Друго е со Кол, се има докажано пред Македонската спортска јавност многу повеќе од Вилконсон, ни донесе титула во Кавадарци, за тоа вечно ќе му бидеме благодарни, Вилкинсон од друга страна и нема којзнае каков придонес за нашата кошарка, на крај краева да немаше мак. пасош немаше ни да го знаеме:toe:

И уствари дискусијава е безвезална, шо се замараме за други странци кога го имаме Џеремаја Мејси, овие не се половина играчи од него, згора на тоа се сликаше со Македонски шал, како актуелен играч на Арис:vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Кол е легенда бе, готово крај
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Кол е легенда бе, готово крај
крај готово.муабетот ти е на место.. легенда не се станува со 1 сезона само тоа ке ти го кажам.позз(не сфакај како провокација)
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
И не само Кол, и Преката е легенда, најголема, хехехеее
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
А бе што бидна со Талик Браун..Си отиде ли???
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Го испративме толку е со Талик, добар играч е уште шут добар да имаше ќе беше стварно екстра плеј, ама заврши и он добра работа, респекат
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
толку за тии пари од година па ке дојде :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom