Фан Клуб : Фени Индустри

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Стак да ја нема повредата,Кол е подобар од него?:pos2:Вилкинсон?Па ти знаеш ли каде игра Вилкинсон?Те молам немој вакви муабети Кол по јак од Вилкинсон:pos2::pos2:
шо е јак јак е кол..ама тии нивните мабете се как нба-звезда го прават..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
шо е јак јак е кол..ама тии нивните мабете се как нба-звезда го прават..
Реков дека е слаб?Но се прашувам дали знаат во кој клуб игра Вилкинсон за да викат оти Кол е по јак од Вилкинсон?:nesvest:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Реков дека е слаб?Но се прашувам дали знаат во кој клуб игра Вилкинсон за да викат оти Кол е по јак од Вилкинсон?:nesvest:
не ме сфаки погрешка..сакаах да кажам оти е јак ама не до толко как шо е мајк вилкинсон
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
ај прочити погорните постови не ми реплицири само така... :wink:
па добро де кој рече дека ти реплицирам во негативна смисла не те разбирам, како што виде го кажувам она што го кажа и ти, односно го потврувам
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
А знаеш ли што постигна оваа година Химки во Русија,знаеш ли дека Вилкинсон игра 1 петорка?

П.С Ок можеби за вас Фени е по јак од Химки:pos2:.
САм ли го однесе Вилкинсон ХИМКИ во финале ако сакаш да одговориш и јас никаде немам споменато дека Кол е подобар од Вилкинсон и не ме нервирај сега одма да му се невиди пуштам ком после една недела и не сакам одма да се карам/бтв честита успехот во Шпанија.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
САм ли го однесе Вилкинсон ХИМКИ во финале ако сакаш да одговориш и јас никаде немам споменато дека Кол е подобар од Вилкинсон и не ме нервирај сега одма да му се невиди пуштам ком после една недела и не сакам одма да се карам/бтв честита успехот во Шпанија.:salut:
Реков дека Вилкинсон сам го однесе Химки во финале?Руската лига е 1 000 000 пати посилна од нашата...Далеку од тоа можеби Кол моментално е најдобар играч во лигата но Вилкинсон е многу подобар од него...Така да нема шанси во репрезентација против Мејси пред се а тука се и Вашингтон и Вилкинсон ...

П.С Фала,фала...:wink:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
А знаеш ли што постигна оваа година Химки во Русија,знаеш ли дека Вилкинсон игра 1 петорка?

П.С Ок можеби за вас Фени е по јак од Химки:pos2:.
mnogu poveke zabegavte od sto treba.nikoj ne spominal deka donald kol e NAJJAK-ednostavno mislime deka nema da bide voopsto loso da igra za reprezentacijata.i nemojte da sporeduvate edni so drugi igraci;tie ako se vo reprezentacija sigurno toa i go zasluzile za da bidat tamu.i na p.s-ot na hristov;ne preteruvaj so takvi muabeti za toa sto nikoj nisto takvo ne spomnal,deka FENI e najjak od koj i bilo drug klub.zatoa kuti si tamu i ne preteruvaj so preovilicuvanje.:toe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Инкаку да не знае некој кога ќе почне собирот на играчите т.е подготовките на тимот јас разбрав дека наму кај 2-3 август ќе се соберат во Кавадарци.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Стак да ја нема повредата,Кол е подобар од него?:pos2:Вилкинсон?Па ти знаеш ли каде игра Вилкинсон?Те молам немој вакви муабети Кол по јак од Вилкинсон:pos2::pos2:
Е сеа Стак да ја немал повредата, баба да имаше алат дедо ќе ми беше...
И дај не ми се прави ногу паметен, не реков дека Кол е појак од Вилкинсон туку дека нема којзнае колкава разлика помеѓу нив, сепак треба да видеш какви соиграчи имаат и едниот и другиот па да правиш разлика.

Реков дека е слаб?Но се прашувам дали знаат во кој клуб игра Вилкинсон за да викат оти Кол е по јак од Вилкинсон?:nesvest:

Пак лупеташ бе дете, ти една утакмица ако имаш изгледано од руското првенство ја ќе се обесам на плоштадот со еднослојна тоалетна хартија. :nesum:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
hristov smeni ja ziti se slikata so bogoev-veke nema da go gledas vo strumica na parketot.da ke go gledas ama kako protivnicki igrac.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Е сеа Стак да ја немал повредата, баба да имаше алат дедо ќе ми беше...И дај не ми се прави ногу паметен, не реков дека Кол е појак од Вилкинсон туку дека нема којзнае колкава разлика помеѓу нив, сепак треба да видеш какви соиграчи имаат и едниот и другиот па да правиш разлика. Пак лупеташ бе дете, ти една утакмица ако имаш изгледано од руското првенство ја ќе се обесам на плоштадот со еднослојна тоалетна хартија. :nesum:
во право си, има голема разлика во зависност од соиграчите што ги имаш, ама има и разлика и во која лига играш. кога би играле двајцата во иста лига без разлика дали во ист тим или еден против друг во различен, ќе можеш да направиш споредба. Христов стварно не можеш да знаеш како игра Вилкинсон кога немаш гледано ниту еден натпрвар (и случајно ако имаш гледано еден натпревар не можеш да го оцениш бидејќи си го пропуштил цела сезона)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom