Фан Клуб : Фени Индустри

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Е братче сега ке ти казам едно .. Кога на купот Самардзиев ги реси со тројка и Богоев кога плачеше Самардзиев изазиваше епа мислам дека дојде редот и на Самардзиев .. господ гледа .. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Ногу побожни ви бе, Господ гледал, Чемата не гледа кај додава не е до Господ, арен си е он.

И не се траќајте од земја ногу да не се десе нешто шо не треба у петок.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Ногу побожни ви бе, Господ гледал, Чемата не гледа кај додава не е до Господ, арен си е он.

И не се траќајте од земја ногу да не се десе нешто шо не треба у петок.
Ви дојде а`клот а? Вие вака летавте напред, па видовте што ви се случи...
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ногу побожни ви бе, Господ гледал, Чемата не гледа кај додава не е до Господ, арен си е он.

И не се траќајте од земја ногу да не се десе нешто шо не треба у петок.
Епа победа ви бесе у џебо ама од ваште сите звезди и саа никој не е крив
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Добро бе победивте не мора да јадите гомна (барем еднаш за промена), планирав да ви честитам победа ама не заслужувате...

За шишињата шо да кажам, СРАМОТА! една будала се реши да мава и сите по него, али тоа е, мораше да се истури гневот на некој.

Али ова е лекција за во иднина, знам дека можеме да направиме брејк, играчите жал ми беше шо ги гледав на крајот, Чемата се расплака :(

Се надевам дека ќе се вратат по шокот и барем ќе пружат борба во Струмица, ако ништо друго барем достојно да ја завршиме сезоната, ај се читаме.



Не е целта да се провоцира али прочитај кога се деси инцидентот во струмица(да непоменеме дека се деси поради инцидентот кој навидум судиите не го видоа и неколку грешки во корист на гостите)како реагираа твоите сограѓани на Фан клуб Струмица па ке праеме муабет што е јадење говна :smir:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ногу побожни ви бе, Господ гледал, Чемата не гледа кај додава не е до Господ, арен си е он.

И не се траќајте од земја ногу да не се десе нешто шо не треба у петок.
Гледа, гледа...и им помага на праведните и храбрите...:smir:
А Евреите го предале Исус Христос...
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
ХаХаХа добро им кажа СТРУМИКС .. а ти се чудам зошто оште се замараш со нив ... хахахаха ајде на слава ... на центарот ..
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не мора да не имитирате дечки :)
Смукајте Фени...Се виде кои се појаки..Напред Струмица..
ајде Фени цицајте
NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD SUDBINEEEEEEEE ajdeeeeeee gi pobedivme i feni i KFE ajdeeeeeee cestitki za titulata kako e vo Kavadarci se slavi li hehehe ajdee se gledame vo petok vo PARK hehehe
Ех,ех јас кога збор еј деца ИМА ГОСПОД ќе ви врати за се вие на ЧЕЛО СО МАДРИД ме нарекувавте ПЛАЧКО е сега па и нека ме банираат ама може сите да го ПУШИТЕ,ајде не ли славите ајде?Ајде,СЛАВЕТЕ сега...АЈДЕ АМИР АЈДЕ КФЕ ПУШЕТЕ ГО СИТЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!
Абе де потестејте ме как бее тии подготовките за славење на титулата а?мухахахахахахахаха

Струмица Шампионе
Фени Лампионе:pos2::pos2::pos2:
Слават изгледа, нема ги хаха. Принцес каде си? Се криеш во некое коше?, Плачеш? о па даа сега ми текна ми кажа оти ке славиш за Фени оти ке биле шампиони хаха, па викни ме и мене и јас да славам за Фени хахахахахахаха
Pusete go feni.DA SE ZNAE KOJ E SAMPION
STRUMICA 2005 CHEMPIONS 07/08 EEEEEEEEEEEE

AJDUCI ZAKON

LOZARI-KOZARI HEHEHEHEHE

Што не заслуживми и зошто? Затоа што вашите почнаа да слават титула уште на полувремето и на крај беа спремени да го кренат пехарот, као и во Струмица. Конечно еднаш среќата да биде на наша страна. И незнам зошто му викавте на Емил да си оди, чоек направи се што можеше, играчите се опуштија. За шишињата знаев дека ќе биде така, уште кога почнаа нашите во последните 3-4 минути да доминираат. А за гомна јадење не гледам то да некој јаде... Само центарецот ни ја честита победа и тоа... Сепак победи подобриот. Затоа не се фурајте пред време...

СЕ ОВА ГОРЕ Е ТИПИЧНО СЕРЕЊЕ НА ФОРУМ (освен постот на Линк), ИСКЛУЧИВО ПОСЛЕ ПОБЕДА:tapp:


И не мислев дека вашите кошаркари не заслужија честитки, на горенацитираните мочковци алудирав.

За Емил се слагам со тебе, човекот викаше тајмаути проба се ништо не биваше, играчите ги фати некоја ментална блокажа, изгледа се уплашија да не бидат шампиони, па налет таа Браун го играше својот најдобар меч од кога е во Фени и се повреди, Поповиќ изгоре многу рано со 5 лични, Прековиќ цела последна четвртина имаше 4 лични и постојано се чуваше во дуелите 1-1, го минуваа како мало дете.

Не мислам деке бевте подобри ако се земе предвид целиот натпревар, едноставно имавте повеќе спортска среќа, идеме во Струмица на борба на теренот, тоа е сигурно.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
СЕ ОВА ГОРЕ Е ТИПИЧНО СЕРЕЊЕ НА ФОРУМ (освен постот на Линк), ИСКЛУЧИВО ПОСЛЕ ПОБЕДА:tapp:


И не мислев дека вашите кошаркари не заслужија честитки, на горенацитираните мочковци алудирав.

За Емил се слагам со тебе, човекот викаше тајмаути проба се ништо не биваше, играчите ги фати некоја ментална блокажа, изгледа се уплашија да не бидат шампиони, па налет таа Браун го играше својот најдобар меч од кога е во Фени и се повреди, Поповиќ изгоре многу рано со 5 лични, Прековиќ цела последна четвртина имаше 4 лични и постојано се чуваше во дуелите 1-1, го минуваа како мало дете.

Не мислам деке бевте подобри ако се земе предвид целиот натпревар, едноставно имавте повеќе спортска среќа, идеме во Струмица на борба на теренот, тоа е сигурно.
Поздрав од 4/4: 12:35
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Де барем ти не се губи.
Хммм, две изедначени четвртини, првата и втората, третата ваша, и четвртата наша, со 10 коша повеќе од вашата трета...есапот вика дека Струмица била подобра.
 

Rosoner4e

GFK Tikves-Kavadarci
Член од
20 јануари 2008
Мислења
179
Поени од реакции
1
Крајно сум разочаран од сето тоа шо го видив ваа вечер.Покрај толку добра атмосфера и се убаво во салта на крајот се катастрофа испадна.
Сеа со Господ напред во Струмица.Од ваа вечер ми одмили кошарката
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
Уште толко повеќе ќе ти се одмиле во Петок, ама тоа е тоа :)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Хммм, две изедначени четвртини, првата и втората, третата ваша, и четвртата наша, со 10 коша повеќе од вашата трета...есапот вика дека Струмица била подобра.
Првата изедначена колку толку, втората и третата ни од далеку изедначени, четвртата целосно ваша... мојот есап поинаку испаѓа.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Првата изедначена колку толку, втората и третата ни од далеку изедначени, четвртата целосно ваша... мојот есап поинаку испаѓа.
19:18 не е изедначено?!!...не ти бива есапот!
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
Абе заебајте есапо!
И у купо есапо беше на страанта на Струмица, па фени тепа!
Тва е тва..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom