Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
NOVI SE DECATA SAL GLUPOSTI PISAT JAS SUM NA FORUMOC OD DAMNA INACE IMAM I DRUK NIK SEA MOMENTALNO ALI NE GO KAZUVAM KOLKU DA NE ME DOZNAAT MARKUS I KOMPANIJA ALI KAKO DA ZNAAAT OSTI MIKI_KAVADARCI SEKOGAS CE BIDE NA FORUMOV :smir:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
А нели осекаш оти ти си досаден ?
 
Член од
15 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
35
NOVI SE DECATA SAL GLUPOSTI PISAT JAS SUM NA FORUMOC OD DAMNA INACE IMAM I DRUK NIK SEA MOMENTALNO ALI NE GO KAZUVAM KOLKU DA NE ME DOZNAAT MARKUS I KOMPANIJA ALI KAKO DA ZNAAAT OSTI MIKI_KAVADARCI SEKOGAS CE BIDE NA FORUMOV :smir:
кути си додека некој не тее слуснал...
 
V

Viktoranius

Гостин
Мило ми е што победија, неможам да ги смислам струмичаните. Посебно по она што им го направија на Вардар лани! Ѓубриња.



И наредна година, Лозари(!) напишете си свој текстови за пеење. Доста крадевте, де од вардар, де од пелистер, па и од песни за Македонија....

Диме, искрено сега ме разочари, имав повисоко мислење за тебе.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Честитам :( (незаслужено)
Фала...Зошто незаслужено? Ние дадовме 86 а вие 83, игурно не сме си ги пишале самите тука така тие поените. Одигравме прекрасно во последната четвртина, а вие не успеавте да го браните водството, и се си дојде на свое (по наше).
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Фала...Зошто незаслужено? Ние дадовме 86 а вие 83, игурно не сме си ги пишале самите тука така тие поените. Одигравме прекрасно во последната четвртина, а вие не успеавте да го браните водството, и се си дојде на свое (по наше).
Ај молим те не ми се прај паметен сега баш, прекрасно последна четвртина, добро изигравте последните 3 минути или поточно кажано среќата ви помогна во тие моменти, а и нашите кошаркари се луѓе неможат и тие толкав напор да издржат, свесни ли сте колкав притисок е тоа, плус против нас е 90% од салата, си водел цела утакмица и на крај да престане да оди се, тоа е тежок психолошки притисок.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ај молим те не ми се прај паметен сега баш, прекрасно последна четвртина, добро изигравте последните 3 минути или поточно кажано среќата ви помогна во тие моменти, а и нашите кошаркари се луѓе неможат и тие толкав напор да издржат, свесни ли сте колкав притисок е тоа, плус против нас е 90% од салата, си водел цела утакмица и на крај да престане да оди се, тоа е тежок психолошки притисок.
epa vas taka vi bese 3 min...a nas 37...vie ne uspeavte da gi iskoristite nasite losi 37 min.ani uspeavme vasite 3...i zatoa zasluzeno pobedivme...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Честито. Само Едно Ме Интересире... после толко заканување пцуење од ка ви земаа ајдуците знамето,од ка се закануваате оти ке ни вратате,оти не чека нешто лошо у кавадарци може ли некој да каже шо им направиите на ајдуци? јас как шо видех ништо освен со полицијата шо бее тама закачани.позз
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Честито титула Фени! Не бев во можност да ја гледам цела утакмица, ама најмалку важно, најважно е дека купот е наш, а нето друго на останатите тимови ХАХА! Коа шо напишав пред некој пост ( и си стоам уште на тоа), тогаш не беше време-сега е време да плачат сите. И тогаш пишав дека струмичани се ќе им фали и за се ке најдат причина само да не го признаат поразот! Е па браќа македонци еве причина зошто да се изнаплачите, и да се изнапишите на форумот ( и да ме посмејте малку АХАХАХА)
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Честито ... Победивте со срека ... како сто и каза Емил Рајковик .. Нас не следувасе СРЕКАТА ... :smir:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Прекрасен натпревар Криво ми е шо не испадна резултатот во наша полза
Секоја Чест на Фени одигиграа Храбро

Дефинитивно Богоев Цар Браво Мајстрое Најдобар си

Натпреварот не беше наместењн поштено си изгубивме

последнитер 5 минуити не сропаа со тројки
Ајде Првенствотосе надевам дека ке го освои струмица
со срека
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Честитки до Лозари..уживајте во првата титула..се надевам дека ќе ги имате уште многу..секако не нa грбот на Струмица..
Ајдуци..respect..
 
Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
Прекрасен натпревар Криво ми е шо не испадна резултатот во наша полза
Секоја Чест на Фени одигиграа Храбро

Дефинитивно Богоев Цар Браво Мајстрое Најдобар си

Натпреварот не беше наместењн поштено си изгубивме

последнитер 5 минуити не сропаа со тројки
Ајде Првенствотосе надевам дека ке го освои струмица
со срека
Brat takvite kako tebe gi cenam. Sto si priznavaat deka Feni e najdobar. ALi nekoi gordosta ne mu dozvoluva da go kazat toa. ali :toe: . FENI E I KE OSTANE SAMPION:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom