Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
14 март 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
а и ке видете која акмосвера ке биде во јасмин утре не се секирајте за тоа :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Еј ај имам едно прашање, се мислев вчера да го поставам, ама ај викам да почекаах до пред финалето:
Лозари, што ќе се случеше ако поминеше Пелистер во Финале, во полуфинале навивавте заедно, а во финале едни против други, малку не ми штима, ај размислете, ама ај најважно Струмица е во финале наместо Пелистер.
Каква врска има тоа? Ке си навиваме и двете групи само ке нема никакви навреди контрења и слично.... како што беше во Битола.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Мислам оти ке тепаме...латовик МВП!
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
i jas mislam deka ce tepame. kol i samo kol samo mvp. vcera sedev so nego i mu vikam utre ce bide zesko i neizvesno,a on se zaebava i vika bas bi sakal da bide zesko oti mraz e salata i vika kaa e neizvesno kaa vcera povice mu se lepe topkata za racite i dava kos. pozz i neka vi e jasno-feni i samo feni. a kade bea vcera ajduci? ZA grupa od 10 ljuge napravija dobro navivanje:D :D :D samo trujca navivaa drugite okolu tapan :D :D :D
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Само судиите да не ја зезнат работата оти и во Струмица нема баш некое добро расположение спрема судиските одлуки со Амак..Ако се додаде и МЗТ и нивните замерки спрема судењето..доаѓаме до некаков случај...
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
toa deeeeee. vcera sudiite ne upropastija so fersped, pred toa 2 tehnicki so mzt ni svirnaa. a tomce dimiskovski go gleda toa
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Па тоа е како мамка за вечерва јас мислам ке не ебат судииве... Позззззз!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Abe za koj ste vo fudbal. Vaseno zname sekogas stoi do ckembarskoto(bitola i kavadarci, kombinacija x-0:)), pa zar ne bevte za Tikves. Ou ustvari veke ne postojat:pos2:
Точно така Фк.ТИкбеш повеќе не постое освен младинските категории а навивачка група да наива за Тиквеш нема ми се чине од 1998 година кога тогашното раководство ја продаде клучната односно последната утакмица на која Тиквеш му требаше само бод за да остане во прва лига и од тогаш па се до пред 5 месеци навивачка група од Кавадарци не стапна на стадионот инаку оваа е тема за кошарка малку избегавме ама ај да ти објаснам пошто гледам не си упатен у работите добро..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Together бре..а да ни напишеш и по едно рецептче за сутлијаш..Ова е подфорум за Кошарка..алооо..Без глупи офтопици...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Together бре..а да ни напишеш и по едно рецептче за сутлијаш..Ова е подфорум за Кошарка..алооо..Без глупи офтопици...
Абе што да праам човекот праша па јас му појаснив а и имам напишано дека сме оф топик ама ајде таа што да се праве кога веќе форумот стана средство и за разменување на рецепти инаку за сутлијаш незнам ај да ја прашам баба ми па ќе ти пишам:pos2::pos2::pos2::pos2:мала шала знаешш:pos::pos:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
http://kavtown.com/index.php?option=com_content&task=view&id=134&Itemid=26

ТУка можете да видете неко слики од купот во Кавадарци и голема покана до сите вечер сите во Јасмин мали големи да го бодриме нашиот најдобар спортски колектив.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Нема потреба да го бодрите како што го бодреа чера Шкембарите на Пелистер ... Се знае кој е шампион Струмица !!! Се заебавам , Абе ајде вечер ке видиме која е најдобра еќипа у Македонија ... Еј абе овој како се викаше (Шо ви е најскап играч)... Не е мн добар??? А толку го фалифте ... Ајде да видиме вечееер...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom