Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
hristov te pocituam zatoa so si nogu poiskusen odmene...ali ke ti kazam deka kol imase 3 licni u 2 cetvrtina...i vleze u igra na krajot na natprevarot...ne zaradi trenerot tuku zaradi toa so site od publikata mu dovikuvaa na rajkovik "more bace pustigo kol za so go cuvas ako izgubime od mzt".i via go pusti...i covekot a dadi trojkata...a natprevarot go zavrsi so 4 licni...i te molam ne se pravi deka seta a razbiras
Зарем,Рајковиќ ја слуша публиката кого да стави во игра?Не е точно Кол играше,во првото полувреме,направи 3 и излезе.Играше и во третата не направи фаул,и после излезе.И флезе дури на крајот од 4тата.Јас да сум на Рајковиќ на местото,на оваа утакмица не би играл Милан Прековиќ.:toe:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Еј абе овој што ви беше повреден како се викаше ... не е толку јак како што го правефте ? ? ? Можеби не е во форма ? ? ? Ае од мене честитки за победата против МЗТ (Можеби малку е касно :smir:)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еј абе овој што ви беше повреден како се викаше ... не е толку јак како што го правефте ? ? ? Можеби не е во форма ? ? ? Ае од мене честитки за победата против МЗТ (Можеби малку е касно :smir:)
???????????????????????????????????/ кој повреден

инаку малце да научите за организацијата и за колку добри домаќини сне за разлика од вас..
Подароци за Радиќ и Карапиперис

Еден убав гест на домаќинот на турнирот во Кавадарци пред почетокот на оваа средба.

За сето она што го направи, т.е му помогна на Александар Дијмитровски при онаа тешка повреда на репрезентативниот бек на Фени Индустри, кавадарчани му врачија пригоден подарок на физиотерапевтот на Струмица (и репрезентацијата), Тодор Радиќ.

Кавадарчани не заборавија ниту на родениот ден на претседателот на Струмица, Панајотис Карапиперис, кој исто така доби подарок за својот 36. роденден.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ajde so sreka posle
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Поздрав до ФЕНИ и да победат против Работнички!
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Абе колку е резултат не сум дома немам тв да гледам?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
честитки до Фени ... Со среќа ...:wink:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.681
Поени од реакции
70.941
Abe selani za koj ste vo fudbal. Vaseno zname sekogas stoi do ckembarskoto(bitola i kavadarci, kombinacija x-0:)), pa zar ne bevte za Tikves. Ou ustvari veke ne postojat:pos2:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Епа тоа е тоа ... стигнавме до финалето ... Па како што очекувавме така и се случи па сега да видиме кој е подобар ... и ако имате предност бидејки сте на домашен терен ... :smir:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Еј ај имам едно прашање, се мислев вчера да го поставам, ама ај викам да почекаах до пред финалето:
Лозари, што ќе се случеше ако поминеше Пелистер во Финале, во полуфинале навивавте заедно, а во финале едни против други, малку не ми штима, ај размислете, ама ај најважно Струмица е во финале наместо Пелистер.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еј,другарки Лозари.За утре можам само да ви посакам добро навиавњне,да направите добра атмосфера,да победи подобриот,а се надевам дека подобириот ке биде Струмица:smir: Позз.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
ке видеме кој ке бидат подобри дали фени или струмица нека попеди подобрит напред фени ти си сампион:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom