Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добро сеа, кај вас без навивачи ќе играат и можно е да не бидат толку мотивирани, а за кај нас за наредната сабота најавуваат дека ќе идат и навивачите, па сеа ти види каде ќе има поголема борба и поинтересна утакмица, кога играш пред своите верни навивачи сепак е мотив плус :wink:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Добро сеа, кај вас без навивачи ќе играат и можно е да не бидат толку мотивирани, а за кај нас за наредната сабота најавуваат дека ќе идат и навивачите, па сеа ти види каде ќе има поголема борба и поинтересна утакмица, кога играш пред своите верни навивачи сепак е мотив плус :wink:
toa da so samoto prisustvo gi hrabri mnogu poveke ali ke vidime kako ke bideeeeeeeeeeeeeeee :baeh:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Колку странци собра Фени? Кол, Браун, (незнам за другиот американец дали останал) Јововиќ, Прековиќ, Поповиќ и Грузиецот. Некако како да ми се повеќе од дозволеното или?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Колку странци собра Фени? Кол, Браун, (незнам за другиот американец дали останал) Јововиќ, Прековиќ, Поповиќ и Грузиецот. Некако како да ми се повеќе од дозволеното или?
Трајчето Брауна како што си го викаме ни остана и сите што ги наброја се тука во Кавадарци епа сега дали им се доволни ни ти ни јас не сме компетентни да кажиме тоа таму управата си знае а точно е тоа дека по двајца ке одмараат на секој натпревар тоа секако нели си го одлучува тренерот секако со тежината на утакмицата се одредува и составот.:wink:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Колку странци собра Фени? Кол, Браун, (незнам за другиот американец дали останал) Јововиќ, Прековиќ, Поповиќ и Грузиецот. Некако како да ми се повеќе од дозволеното или?
Другиот Американец не остана и сега со Грузиецот се повторно 6 странци. Еден клуб има право да регистрира безброј странци само на утакмицата треба да пријаве само 4 од нив.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Другиот Американец не остана и сега со Грузиецот се повторно 6 странци. Еден клуб има право да регистрира безброј странци само на утакмицата треба да пријаве само 4 од нив.
ke gi rotira sekoja utakmica
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Другиот Американец не остана и сега со Грузиецот се повторно 6 странци. Еден клуб има право да регистрира безброј странци само на утакмицата треба да пријаве само 4 од нив.
Знам многу добро за тоа, само која им е математиката да плаќаш 6 странци, мене не ми е јасно. Поповиќ-Браун испитај, види кој ке ти одгововара повеќе на играта, тој задржи го, зашто двајцата, кога двајцата никогаш нема да бидат во ист состав, а ти јадат добри пари. Многу многу лоша политика на Фени е ова, да знаете. Премногу курч, не е на арно.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе зошто им е тој Грузиец сеа, ја мислам нема шанси да го земат, имаме играчи на таа позиција нема теорија нов играч да земат.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
dali e losa taktika ili ne toa si znae rajkovic samo , ama pa da zimas gruziec neznam sto mu e namerata
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
dali e losa taktika ili ne toa si znae rajkovic samo , ama pa da zimas gruziec neznam sto mu e namerata
Намерата им е да покажат дека имаат пари и дека можат до донесат играчи и од земја за која некои луѓе не знаат ни каде се наоѓа на картата, тоа го прават за атракција и за искажување моќ и супериорност, има луѓе што сакаат се што ќе видат, абе како мали деца се и они. Сеа не знам за овој Грузиец дали е желба на Рајковиќ или некој си праи united nations party.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Со Грузиец почнаа, од кај знаеш може ќе донесат и некој Чеченец ако им се бендиса овој :pos2:, ти па Грузиец не е атрактивно, кога играл некој Грузиец у Македонија, никогаш, пак е егзотично малце.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom