Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Јас идам, Лукоил не смее да се испуште само кажи ми сигурно ли е тоа и сигурно ли е во толку часот ?
29 јануари вторник, 19.00 часот, салата е затоплена. таа е информацијата што ја знаеме ние, така пишува.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе колку што е европски гигант порто толку е и Лукоил за мене е играа Улеб Куп и се европски гиганти не како Цска и Панатинаикос ама се голема екипа доволна за да има права атракција..
Порто = Лукоил лелелелеле ете се гледа колку знаеш ти синко кошарка. Не викам дека не е атрактивна екипа Лукоил, ама европски гигант но факинг веј. Неможат да влезат во Јадранска Лига иако со буџет кој би бил 4-ти во Јадранска иако молат и преколнуваат.

ЉООЉ брате, сигурно е била вујна ми бидејки само она е од Кавадарци, иначе јас сум од Струмица и сум голем обожавател на скопските шмизлички кои всушност се твои роднини.
Епа подобро да почнеш да навиваш за Струмица, оти ги имам легнато многу и тоа само за 200 бедни денари.

Кој сака да ги најде може слободно да помине пред Македонска телевизија ги има на кило.
Што знаеш ти за скопски шмизли...При 80%-20% сооднос женски машки во Струмица, тој плаќал циганка во Скопје за 200 денари. ЕБАЧИШТЕ :vozbud:

Тука нема чаре, се е само искомплексирани педерски скопјани, кои не сакаат да прифатат дека други им ги пеглат жените, сестрите, и мајките.
Пак со искомплексирани. Дај те молам кажи ни кој ти го кажа овој збор пошто како што можам да забележам тој ти е едиствениот повеќесложен збор што го употребуваш. И дај кажи ни само дали знаеш што значи, немора да ни го објаснуваш, пошто гарант не знаеш.

П.С. не отварај Википедија :pos2:

ABE JAS GI EBAM SITE SKOPSKI KERKI I MAJKI DOSADNI MI SE VEKE......A I ONI SE KLECAT U CAIR ZA EBANI 50DEN.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
И ти да не одиш пред МТВ. Абре немој синко, ќе налеташ на некоја роднина своја, инцест ќе направиш, ќе гориш во пеколот

Epa nisto , ke pobaram nekoja i od Strumica i onaka gi ima mnogu u Skopjevo. Mislat deka sakame vrska so niv , a ustvari gi tintrame maksimum 5-6 dena :) . Radical da ti frlam i tebe nekoja STUDENTKA ? :pos2:
Не, не, не. :nenene: :nenene::nenene: Несакам после да ми се закачи да сака да ја женам и да ја заебам да остане во мочаното Скопје, пошто нели поубаво им е во родната им рурална средина. Башка тогаш ќе неможат да ми викаат В....АНУС и Христов да си фатам девојка, ќе ги оставам без коментар, кутрите ќе немаат што да пишуваат на форумов во тој случај :toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Таман се смири состојбата и почнавме нормална дискусија, и си дојде искомплексираниот и повторно започна, али што да правиме балкански менталитет.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Таман се смири состојбата и почнавме нормална дискусија, и си дојде искомплексираниот и повторно започна, али што да правиме балкански менталитет.
А ке ми одговориш? Или чекаш некој да ти објасни. Побара „Помош пријател„?

А нормален муабет ти е што си е*ел пред МТВ твои роднини?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Таман се смири состојбата и почнавме нормална дискусија, и си дојде искомплексираниот и повторно започна, али што да правиме балкански менталитет.
eeee ova e veke nesto drugo ova mi se sviga STRUMICANEC SO EVROPSKI MENTALITET :nesvest:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A ке не удостоиш со одговорот за ископлексираност? Веќе 11-ти пат те прашувам. Зар никој неможе да ти помогне?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Пу бре досадна работа, луѓе ова не е кафана, овде треба да се зборува за кошарка. Алооо.. :nerv:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде ќе ти удостојам и на тоа прашање. Значи што не ти е јасно поимот ИСКОМПЛЕКСИРАНОСТ ?

Епа вака, тоа ти е човек што не може да ја прифати реалноста и живее во светот на фантазијата. Е во таков свет живееш ти мил мој Радикалчо. Неможеш да прифатиш дека кошарката не се врти само во твоето мило Скопје, туку се пресели во помалите градови кои вие ги викате провинции. Неможеш да прифатиш дека тим што постои 2 години, дојде и ја наруши таканаречената голема традиција на твоето свето МЗТ.

Е тоа ти се вика искомплексираност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom