Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
ЉООЉ брате, сигурно е била вујна ми бидејки само она е од Кавадарци, иначе јас сум од Струмица и сум голем обожавател на скопските шмизлички кои всушност се твои роднини.
Gospodine Anus , ti ako uspees Skopska Smizla da legnes ja ke pocnam za Strumica da navivam VETUVAM
 
V

Viktoranius

Гостин
Gospodine Anus , ti ako uspees Skopska Smizla da legnes ja ke pocnam za Strumica da navivam VETUVAM

Епа подобро да почнеш да навиваш за Струмица, оти ги имам легнато многу и тоа само за 200 бедни денари.

Кој сака да ги најде може слободно да помине пред Македонска телевизија ги има на кило.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Piperko glupava selska , znaci poprost nemozes da bides . Ko prvo pola od tie pred televezija se od tvojot roden kraj a drugite pola se ciganki(stvarno si glup). Drugo gledam deka se falis so svoite iskustva so kurvi , i mozdam da pretpostavam deka toa tebe ti e edinsrven nacin da legnes nesto odnosno da platis kurva :vozbud: . Anuse anuse bidi realen malce pogledni okolu sebe ke svatis deka pola grad od zenskite ti e na STUDII u Skopje , i sto mislis sto pravat tuka ? Vo potraga se po decko skopjanec kojsto ke gi sponzorira , AJDE MRS NA NIVA
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Шмизлички пред МТВ? Ти си тој ебачот а?
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Убаво ти кажа Центарец единствен начин да легнеш нешто е да платиш курва. Ама јас не те мислев за таков по курви што иде и плаќа бе, нели ти имаше шетано на места каде што Париз изгледа село за нив? Сум згрешил.
 
V

Viktoranius

Гостин
Тука нема чаре, се е само искомплексирани педерски скопјани, кои не сакаат да прифатат дека други им ги пеглат жените, сестрите, и мајките.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Piperko ti si toj sto ne ja prifaka vistinata. pogledaj malce okolu sebe , vlezi vo realnosta, t.e zaboraiv ti si toj setaniot so bil vo Miravci , Saramzailno i sve toa so fudbalot :pos2:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Тука нема чаре, се е само искомплексирани педерски скопјани, кои не сакаат да прифатат дека други им ги пеглат жените, сестрите, и мајките.
Кога незнаеш што да кажеш и кога немаш што да кажеш затоа што само глупости збориш тоа е тука нема чаре. Ајде друг пат мисли кога ќе збориш "дечкото што е шетан на места каде што Париз изгледа како село". А од каде тоа дека сме педери незнам и ќе кажеш дека ние сме искомплексирани а самиот не си се видел.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Епа подобро да почнеш да навиваш за Струмица, оти ги имам легнато многу и тоа само за 200 бедни денари.

Кој сака да ги најде може слободно да помине пред Македонска телевизија ги има на кило.
ABE JAS GI EBAM SITE SKOPSKI KERKI I MAJKI DOSADNI MI SE VEKE......A I ONI SE KLECAT U CAIR ZA EBANI 50DEN.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
a:pos2:
pa ne mora da znaci ako nema fakultet ne e ubava..fakt...nemam nisto protiv skopje....ama mora da se znaa deka ne e samo skopje vo makedonija ima i drugi gradovi ubavi...me nervire koga nekoj pise deka ne sme bile dobri navivace...ne sum kazal nikoj pat nesto loso za famyli svaka cast nogo dobro navivat....a za nas moze da kazam oti atmosferata od lani i sega ne e ista...ima klipovi videte sto bese ova lani so fersped fenomenalno....a i za fiba so cedevita i lokomotiv...se naeziv koga go slusnav trenerot na strumica jovica koga kaza....cedevita mozebi imaat pogolem budzet od nas...pojaki igraci...ama ja nemaat ovaa publika....toa bese za pametanje cel zivot ke se sekavam na toa..pozzz
U PRAVO SI TIPCE TAVA KE SE PAMTE CEL ZIVOT !! AJDUCI DO SMRT
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ти мора да си еден од ретките интелектуалци на Ајдуци.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
decki ova e forum na feni i ako imate nes interesno da pisite vo vrska so Feni pisite inace ic ne pisite gluposti
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Денеска глупости колку се изнапишаа, воа е стварно срамота.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom