Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Хммм... 5-6 години а..., не биди толку сигурен не сме мали деца да не лажеш
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Хммм... 5-6 години а..., не биди толку сигурен не сме мали деца да не лажеш
Кажи ми за што ве лажам? Не сфатив што лажев. Ај ако не сте биле толку мали и знаете, кажете ми, Порто - Мзт Скопје, реванш 1/8 финале Радивое Кораќ, дали играше Врбица Стефанов?
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Врбица ниту игра у Фени ниту ништо...

Темата е за Фени..фала многу пријатно..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Пробај нападни го, да видиш дали ќе го бранам...кого сакаш нападни, јас гледам, бар се трудам да гледам реално...оди види за Димче Гаштарски што имам кажано, а типот ни го донесе последниот куп во 2001. Нема врска тоа дека Врбица е од Кавадарци па затоа не го сакам. Друго, Врбица е од 14 години во Мзт, а дали имал 16 и е направен фалсификат, незнам. За Врбица, гледам мали сте биле, башка и тие муабети ги знаеме само ние најпогодените, ама сум зборувал на форумов за неговото предавство, несакам да се повторувам 1000000 пати, гледам по годините ваши, вие не се ни сеќавате кога Врбица го оставил на цедило Мзт, тоа беше луѓе 1996...што знаете вие што се случувало тогаш, сте имале по 5-6 години. Што ако ви бил комшија или роднина, ке ви каже дека го продал Мзт или било кој тим....НЕ.

До оние што се бунеа на мојот одговор на оној што рече дека ЦИЦАМ...што не изреагиравте на неговиот пост, мојот беше само реплика...ама Радикал е оној што ви кажува работи што не ви одговараат, што не ви вика, супер сте, што знае и прател многу повеќе, па неможете да го убедите со некои безвезе муабети, па он ви смета. Знаете што, за да не ги уништуваме темите со расправање каде што сакате да ми се фатите за мочалото, отворете една тема за мене, таму можеме да се расправаме до сабајле
Pak ke ti kazam ne rekov jas deka Vrba e kitka za mirisanje mozebi prodaval utakmici i gledam deka si mnogu razocaran od nego ama jas sepak ne sum toj sto ke ti nametne nesto da sakas ako ti toa ne go prifacas moe mislenje e deka Vrbica Stefanov e ikona na makedonskata kosarka.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Pak ke ti kazam ne rekov jas deka Vrba e kitka za mirisanje mozebi prodaval utakmici i gledam deka si mnogu razocaran od nego ama jas sepak ne sum toj sto ke ti nametne nesto da sakas ako ti toa ne go prifacas moe mislenje e deka Vrbica Stefanov e ikona na makedonskata kosarka.
abe mozebi za vas e ama za nas e PREDAVNIK a takvi u aerodrom ne proagaat taka lesno!!!! vrba, simik, karakolev, mirza, radule, .............
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Jas sum pomlad otebe i ne se sekavam na nego sto pa toj ima napraveno ako moze da me informiras oti svarno neznam?
 
V

Viktoranius

Гостин
abe mozebi za vas e ama za nas e PREDAVNIK a takvi u aerodrom ne proagaat taka lesno!!!! vrba, simik, karakolev, mirza, radule, .............
Ццц...Абе нели ви скисна се тоа да го кажувате...ТАКВИ У АЕРОДРОМ НЕ ПРОАГААТ ЛЕСНО ?
Кога сте удриле играч бе ? Само се заканувате оти такви не проагаат и само серете ништо друго. Значи некој играч ако игра за МЗТ и после отиде во друг клуб и право не проаѓа лесно ? :nesum:
Одете лечете се, мислаш кога ке дојде да игра за МЗТ и цел живот ке остане таму, АРНО СИ ЗНАЕЛ ВРБА ШТО ТРЕБА ЗА ВАС !
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
Ццц...Абе нели ви скисна се тоа да го кажувате...ТАКВИ У АЕРОДРОМ НЕ ПРОАГААТ ЛЕСНО ?
Кога сте удриле играч бе ? Само се заканувате оти такви не проагаат и само серете ништо друго. Значи некој играч ако игра за МЗТ и после отиде во друг клуб и право не проаѓа лесно ? :nesum:
Одете лечете се, мислаш кога ке дојде да игра за МЗТ и цел живот ке остане таму, АРНО СИ ЗНАЕЛ ВРБА ШТО ТРЕБА ЗА ВАС !
TOCNO :vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Mafijo znae li nesto nekoj za Avramovski ke ostanue ili ke si ode???
Lea via strumicani kako me nervirat ej deca daaaa :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom