Најдобро гејминг глувче и гејминг пад

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
@ Janev и да ги скршаш мака да не ти е , 100 евра за маус како шо ги бајнам се со сок ....:uvo:
 

Rambo II

.::MoneySpiner::.
Член од
3 февруари 2007
Мислења
244
Поени од реакции
1
Tapa ste be razer mazer..logitec mogitec...ja 100godini igram so maus kakov sto ke mi daat so PC-to se naviknuvas na kakov i da e...

A djabe ti e razor mazor ako si BOT ili ako si glup...ako znaes da igras ke se priviknes na sekoj barem moe mislenje...

:uvo:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ијаааа брат без навреда тиња е за кантер :icon_conf
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Tapa ste be razer mazer..logitec mogitec...ja 100godini igram so maus kakov sto ke mi daat so PC-to se naviknuvas na kakov i da e...

A djabe ti e razor mazor ako si BOT ili ako si glup...ako znaes da igras ke se priviknes na sekoj barem moe mislenje...

:uvo:
Не баш на секој ама ... До некаде си во право :)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33


Со вакво си пукам кантерче ...
Богами најдобро е гледам скоро сите го имат :vozbud:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Tapa ste be razer mazer..logitec mogitec...ja 100godini igram so maus kakov sto ke mi daat so PC-to se naviknuvas na kakov i da e...

A djabe ti e razor mazor ako si BOT ili ako si glup...ako znaes da igras ke se priviknes na sekoj barem moe mislenje...

:uvo:
Ама има разлика помегу 1 ms respond time (Razer Lachesis) и 35 ms respond time (тоа сега што го имам).
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Рамбо има право.
Јас користам Genius Ergo 525. Не е којзнае што, ама не е ни лош.
Овој е супер, во споредба со Logitech M-BT58, што го користев до пред 2-3 месеци. :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
Не 80, и 800 евра да е подобар рефлекс ке имаш на некој од 300 ден. ако си го користел .. пример година.

Е сеа.. штом го навикнеш некој од овие ѕверските.. нормално ке има подобрување у твоите скилз.

бтв, глупа тема.. да беше најдобар гејмерски маус ке сфатев, ама најдобар цс маус. =|

Сеа ке отворам тема најдобра цс тастатура. Има една.. обоена војничко зелено.. со додаткни копчиња. закон4е е :vozbud:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
wot, your wish is my command. Kinda.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Нели сите про тука на кгн шо играме и ке купуваме и гејмерски мауси од 100 евра :pos2::pos2::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom