Вашата последна спортска активност

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
претходниот викенд кога требаше да одам за Скопје, трчав по автобусот, ќе ми заминеше за малку, :pos2:
ако се рачуна тоа за спортска активност:salut:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
претходниот викенд кога требаше да одам за Скопје, трчав по автобусот, ќе ми заминеше за малку, :pos2:
ако се рачуна тоа за спортска активност:salut:
До Скопје трчаше по автобусот? Или те забележа шоферот па ти застана?
Инаку Денеска сум го војзал велиспедо, некаде околу 20км напрајв. Не сум знајал бе ја ова дека го имам оВОЛку кондиционо способности! Ќефој сум сега сио! Леле како че го спијам сега убооо!:salut:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.493
Поени од реакции
22.192
Вчера на ветерот возев точак..
 
П

Паган-др

Гостин
Предходната недела американка на кош.
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Значи мојата спортска активност во текот на годината е само за време на часовите по физичко. Последно бев активна пред една недела, играв одбојка.
Само на лето, на плажа со педалинка ќе застаниме со друштво од одредена далечина од езерото, дел од нас се враќаат до брегот со пливање, друго јок. Слабо сум спортски aктивна, затоа и сум health freak.:tv:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Па пред половина час во теретана комплет вежби за загревање на сите мускулни групи.
 
С

Спенсер

Гостин
ако се смета за спортска активност, возење точак,пред 10тина минути,до кладилница и назад= 1км...
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Во Саботата покрај Вардар сам трчав ама не сум задоволен од прикажаното
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
некни на часо по физичко .. одбојка =)
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
пред пола сат теретана ... се реактивирам :vozbud: ... а до пред 1 недела никаква спортска активност немав , нечоек :tapp:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
111
Поени од реакции
5
Денес на тренинг фудабал час и половина
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
прееска праев склекови по табелата шо си ја иам :) ако се иде океј, 100 склека у серија за уште 4 нед :)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Последно ако може да се прифати за спортска активност, пешачење од едниот крај од кај мене дома, до другиот крај на градот.:)
A последна активност во која спортував беше во четвртокот на физичко, конечно фудбал игравме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom