Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
ke ja davat le na mtv arsenal
Другарче ми рече дека се јавил на МТВ и му рекле дека Реал ке ја имало.

Иначе, јас ке одам у Шеклис(збир на навивачи на Арсенал-Македонија) и таму секогаш гледам(е) Арсенал.

Поздрав :helou:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Другарче ми рече дека се јавил на МТВ и му рекле дека Реал ке ја имало.

Иначе, јас ке одам у Шеклис(збир на навивачи на Арсенал-Македонија) и таму секогаш гледам(е) Арсенал.

Поздрав :helou:
Tocno i jas taka razbrav ama verojatno ke ja ima snimka...a site onie koi sakaat da ja gledaat vo zivo(se razbira od Bitola) neka dojdat Iguchi ke ja ima....Vecer ke ima kolonija navivaci tamu....pozzzzzzzzzz:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Tocno i jas taka razbrav ama verojatno ke ja ima snimka...a site onie koi sakaat da ja gledaat vo zivo(se razbira od Bitola) neka dojdat Iguchi ke ja ima....Vecer ke ima kolonija navivaci tamu....pozzzzzzzzzz:helou:
Не, ке ја има Арсенал во 20:45, пошто Реал играл во 18:30.

Поздрав ганер.
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
A ushte neshto...me interesira dali ima nekakvi nadezi Tom4e da se vrati porano od ocekuvanjata oti razbrav deka duri za Bozik ke se vratel...pa ovoj coek ke zaboravi da shutka...kolku mlad a tolku teshka povdreda, od nishto...daj kazete makar laga deka ke se vrati porano....:(((:)nesum::nesum::nesum::nesum::nesum::nesum:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Имаат веб само моментално им е Офлајн(неам појма зашто)

А за Росицки, пишува дека ке се врател за 2 ипол месеца. Едуардо пред него ке се врати. Шо повреда ли ке беше ова.. имал таква повреда што неможеле да го знаат точно датумот за неговото враќање! :smir:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Имаат веб само моментално им е Офлајн(неам појма зашто)

А за Росицки, пишува дека ке се врател за 2 ипол месеца. Едуардо пред него ке се врати. Шо повреда ли ке беше ова.. имал таква повреда што неможеле да го знаат точно датумот за неговото враќање! :smir:
Aman veke od tie povredi....koga beshe pred 3-4 godini sho se vika zborot ne zaevme za povreda....Unbeatten sezonata stalno bevme kompletni....Od pred nekoe vreme tuku se povredvaat...pa ushte ne znaat i lek...ama znam deka imame nov fizioterpevt...koj e toj...???...Oti ovoj stariot si zamina taka......A za MTV ostaj gi...nemat plata zemeno...hahahahaha:jaj::jaj::jaj:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Aman veke od tie povredi....koga beshe pred 3-4 godini sho se vika zborot ne zaevme za povreda....Unbeatten sezonata stalno bevme kompletni....Od pred nekoe vreme tuku se povredvaat...pa ushte ne znaat i lek...ama znam deka imame nov fizioterpevt...koj e toj...???...Oti ovoj stariot si zamina taka......A za MTV ostaj gi...nemat plata zemeno...hahahahaha:jaj::jaj::jaj:
Нема врска сега тоа. Заебана повреда има, и затоа тешко било да се каже датумот на враќање.

А за МТВ да! Една од најдолните телевизии во македонија. Сепак, успеваат да задоволат фудбалски љубители! :pos:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Abe isto e brat...da ne zgreshi vo pastiranjeto....pozzzzz
Не згрешив во пастирањето него ти не си го напишал тој ЛИНК, каде што само ја има таа малерозна изјава.

Батали! Гледаш прават само колку да им читаат повеќе.. :helou: Чисти глупости

За Арсенал ти препорачувам тука, тука, тука, и тука да читаш.

Поздрав.
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Срекно вечер...би требало да ги АПНЕТЕ Порто!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom