Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Се знае дека Денис е најголемата легенда на Арсенал, а јас ги засакав Арсенал за него, Симан, Адамс, Виера, Љунберг, Кенбел ... и таа генерација 98-99.
Инаку мој тип за натпреварот со Хул е 4-0, ќе повторим сеа пак дека сме влезени во одлична форма и тешко некој да не допре и со малку среќа ќе победиме против Хул бидејќи колку и да се игра убоо ако се нема среќа нишо.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123


уППССс! гледајте внимателно ( ако го постирам кај нив ќе се жалат кај "кадијата" )

или ова
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
:pos2::pos2: go izvadi od pamet fergi xD
100% ja goltnal toa mastikata :helou:
- шо беше ов - прашува :pos:

pa se znae deka arsenal sekogash se zaedno nikogas ne se glea kako u drugine timoi za po 1 2 igraci
ali sea mozda i drugite kje probaat toa da go praaat zaso veke go znaat:toe:
мислете дека не знаат другите ???

неможат да го применат - видете пред колку години е заминат виера ? 4,5 ... па дури сега ќе дојде до израз , за секој револуција потребни се жртви , така да ...

секој тим е различна филозофија , неможеш тики - туку - така да ја замениш , промениш , отклониш ...

примерот е најдобар за болтон - веќе година и нешто е заминат биг сем - навивачите "негуваат" таква игра . тој ми беше муабетот - трпение спасение ! :)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ABE TAKA E NE MOE SE VEDNASH ALI DOBRO E SO IAME IGRAC OD MAN SEA PA KJE IM ZNAE PROFESOROT MN PODOBRO ZA NIVNATA TAKTIKA I IGRA TAKA DA KJE TEPAME SE NADEVAM OVAA SEZONA SO NIV 2TE AKO NEAME POVREDI :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom