Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
auuuuuuu ako davaat 40 mil za ade odma go sitkam ne mislam za tie pari si gi nosam riberi(20 mil) i vila(17mil) ima rastur da napraat i uste nasri i ke gazat + arsenal ima 3 napagaci bez ade...persi,eduardo i bentner taka da za 40 mil moze odma da napusti :P

arsenal mislam ke prai soping posle EP pa ke vidime wenger ima pari za trosenje i redno e da se zimaat tituli dosta se kopiljaci vo timot eeheh
 
В

Вори

Гостин
Нека биде така.Ние сме од Лондон,па мора да се држиме заедно Арсенал и Челзи = Братчиња.Хе хе хе!!!

Иначе ако вистина се даваат 40 милиони,одма да прифати Венгер дека за тие пари ке купи мн јаки играчи!!!
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
Ajde Bujrum za deckoto... jebiga ke ni trebaaat anglicani
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Не е англичанец.. Од Велс е!
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
najnovi vesti : Ade-To ostamuva i definitivno i Hleb najverojatno ke ja greee klupata na emiraty slednata sezona poso patem Nasri ke e prvotimec a on ke e pishman adzija
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
najnovi vesti : Ade-To ostamuva i definitivno i Hleb najverojatno ke ja greee klupata na emiraty slednata sezona poso patem Nasri ke e prvotimec a on ke e pishman adzija
Ade nema da zamine za zal... a mnogu bi sakal.
A za Hleb i za Nasri uste ne se znae ,ima vreme do septmvri .
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
prvo... zdravo na site.... odamna nemame se videno ;)... inaku za ova sakav da kazam deka za ade mi i milo a i ne mi sto ke ostane... zavisi od od toa na sto ke mi tekne od predhodnata sezona.... za Hleb ako ostane ne bi bilo loso... a i mnogu mi e milo za Nasri... pozz
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
prvo... zdravo na site.... odamna nemame se videno ;)... inaku za ova sakav da kazam deka za ade mi i milo a i ne mi sto ke ostane... zavisi od od toa na sto ke mi tekne od predhodnata sezona.... za Hleb ako ostane ne bi bilo loso... a i mnogu mi e milo za Nasri... pozz
odamna borovinke :D ne napusti nekako imas povazna rabota od arsenal :D
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
najnovi vesti : Ade-To ostamuva i definitivno i Hleb najverojatno ke ja greee klupata na emiraty slednata sezona poso patem Nasri ke e prvotimec a on ke e pishman adzija
Ne pisi gluposti samo vo nikoj slucaj Hleb ne bi ja greel klupata oti on e 1 od vaznite Prvotimci na Arsenal oti igrata a gradat on i Fabregas taka da ako zamine hleb toa ce bide zaguba za Arsenal.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ne pisi gluposti samo vo nikoj slucaj Hleb ne bi ja greel klupata oti on e 1 od vaznite Prvotimci na Arsenal oti igrata a gradat on i Fabregas taka da ako zamine hleb toa ce bide zaguba za Arsenal.
Моторот на Арсенал беше Росицки,Фламини,Хлеб и Фабергас.Росицки кога беше најпотребно се повреди.Хлеб ја зазема неговата позиција,а зад Аде се најде Едуардо.Но и тој ојде.:(.На Хлеб му падна формата,Фламини немаше сили да трча толку многу како на почетокот на сезоната.....
Местото во првите 11 на Хлеб не е загарантирано,минатата сезона немаше кој да игра на негово место...:)
Нарси се договорил со Арсенал за личните услови.....
ПС:Велком бек Боровинке:)
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Моторот на Арсенал беше Росицки,Фламини,Хлеб и Фабергас.Росицки кога беше најпотребно се повреди.Хлеб ја зазема неговата позиција,а зад Аде се најде Едуардо.Но и тој ојде.:(.На Хлеб му падна формата,Фламини немаше сили да трча толку многу како на почетокот на сезоната.....
Местото во првите 11 на Хлеб не е загарантирано,минатата сезона немаше кој да игра на негово место...:)
Нарси се договорил со Арсенал за личните услови.....
ПС:Велком бек Боровинке:)
tocno taka se soglasuvam so tebe hleb padna vo formata pri krajot sto znaci deka ne moze da izigra cela sezona na potrebnoto nivo a i ako se se ostvari transferot so barsa a plus vo nego da bide vklucen i jaja toure bi bilo odlicno.a slusnav deka se golemi sansite eduardo da se pojavi na trening uste na podgotovkite kon krajot na juli sto mislam deka se odlicni vesti so ogled na toa deka rosicki najverojatno ke go propusti startot na sezonata.a da i plus doaga nasri taka da mislam deka e pravo vreme da go unovcime hleb
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom