Мажите прашуваат, жените одговараат

Член од
21 септември 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
Zasto tolku veruvate vo tie horoskopski znaci i vi se bitni za vrska?? :) i ako tolku vi se birni sto mislite za strelec ??:):) poz
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Zasto tolku veruvate vo tie horoskopski znaci i vi se bitni za vrska?? :) i ako tolku vi se birni sto mislite za strelec ??:):) poz
Ич не верувам на хороскопи,само се смеам на нив и ги гледам како забава и секако дека не ми се битни за врска.
.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Zasto tolku veruvate vo tie horoskopski znaci i vi se bitni za vrska?? :) i ako tolku vi se birni sto mislite za strelec ??:):) poz

и мене не ми се битни хороскопските знаци, а ти си стрелец? значи ли тоа дека тебе ти е битно шо мислат за твојот хороскопски знак :pos:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Па тоа е како магија да знаеш нешто што не знаат ги импресионираш,на пример да направиш некој трик со монета ќе свати дека си поинаков дека се разликуваш од другите машки.Ако сакаш да имаш некоја девојка тоа мора да го имаш.А ако и кажуваш дека си убава тоа го слуша од секого па дури од мама и тато.Затоа биди оргинален,опушти ја имај смисла за хумор и не изгледај вештачки.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Па тоа е како магија да знаеш нешто што не знаат ги импресионираш,на пример да направиш некој трик со монета ќе свати дека си поинаков дека се разликуваш од другите машки.Ако сакаш да имаш некоја девојка тоа мора да го имаш.А ако и кажуваш дека си убава тоа го слуша од секого па дури од мама и тато.Затоа биди оргинален,опушти ја имај смисла за хумор и не изгледај вештачки.
Стево, ти ова совети ќе делиш, или ќе прашуваш како останатите учесници во темата?
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Јас имам прашање:

Зашо пеглате наопачки?
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Дали повеќе сакате машки со кошулчиња и бели патичиња, или би онака, маичка,блузиче-полежерно...?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Дали сакате машки со кошулчиња и патичиња, или би онака, маица,блузиче?
Хм..па...и кошулче со патиче и маица,блуза е прифатливо и убаво.Се разбира не све одеднаш.:)
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Дали повеќе сакате машки со кошулчиња и бели патичиња, или би онака, маичка,блузиче-полежерно...?
Повеќе сакам кошулче, ама и блузиче некое може да даде добар изглед.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom